جدایی رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک و جنجالی +تصاویر

جدایی رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک و جنجالی +تصاویر چه خبر از کجا ؟

رابرت دنیرو ستاره مطرح جهان ظاهرا قصد دارد به زندگی ۲۰ ساله اش با گریس های واتر که از او صاحب دو فرزند شده است پایان دهد و رسانه ها خبر از جدایی آن دو می دهند

رابرت دنیرو بازیگر مطرح سینمای جهان ظاهرا قصد دارد از همسر خواننده و بازیگرش گریس های واتر جدا شود و به دو دهه زندگی پر فراز و نشیب و جنجالی خاتمه دهد. آن ها دو فرزند دارند و این برای دومین بار است که رسانه ها خبر از جدایی این زوج مشهور می دهند. رابرت دنیرو تا کنون فیلم های تاثیر گذار زیادی را بازی کرده است و می توان گفت او کاشف بسیاری از چهره های حال حاضر هالیوود می باشد. در ادامه از جزئیات جدایی رابرت دنیرو و همسرش در نیک صالحی مطلع شوید

جدایی رابرت دنیرو و همسرش

رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، ظاهراً به انتهای خط رسیده اند. به گفته یک منبع نزدیک به این دو، دنیرو ۷۵ ساله و همسرش، گریس های واتر، ۶۳ ساله دیگر در کنار هم زندگی نمی کنند. بر اساس گزارش Page Six این دو در هفته های آینده جدایی رسمی خود را اعلام خواهند کرد.

رابرت دنیرو در کنار همسرش

ستاره «گاو خشمگین» (Raging Bull) روز دوشنبه در مراسم MoMa در نیویورک سیتی بر روی فرش قرمز حاضر شد در حالی که همسرش در کنار او قرار نداشت. دنیرو و همسرش که قبلاً مهماندار هواپیما بوده دارای دو فرزند هستند: الیوت، ۲۰ ساله و هلن، ۶ ساله. البته این اولین جدایی این زوج، که در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند، نیست.

دو سال بعد از ازدواج، دنیرو برای طلاق درخواست داد اما پس از درگیری ها بر سر بدست آوردن حضانتشان، این قضیه هیچ وقت نهایی نشد. این زوج در نهایت بار دیگر به هم پیوستند و در سال ۲۰۰۴ بار دیگر در حضور دوستانی مانند مارتین اسکورسیزی، مریل استریپ و بن استیلر عروسی کردند.

عکس رابرت دنیرو و گریس هایتاور

دنیرو در سال ۱۹۸۷ با های تاور که در یک رستوران مشهور در لندن (Mr. Chow) کار میکرد آشنا شد
و علاقه این دو ازدواجشان را در پی داشت. رابرت دنیرو همواره در زمینه صحبت در مورد رابطه اش
با گریس به شدت محتاط بوده است اما هر دو در مورد عقایدشان و به خصوص تاثیر واکسیناسیون
بر ابتلای پسرشان به اوتیسم صحبت کرده اند.

جدایی رابرت دنیرو و همسرش پس از سال ها زندگی مشترک

رابرت دنیرو در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷ در تشریح این که چگونه به قول همسرش، پسرشان یک شبه و بعد از انجام واکسیناسیون تغییر کرد چنین گفته است: «واکسن ها برای افراد خاصی که آسیب پذیری بیشتری دارند خطرناک هستند.

رابرت دنیرو

به نظر نمی رسد کسی بخواهد به این موضوع اشاره کند یا می گویند که در این باره تحقیق کرده
و این موضوع رد شده است که ظاهراً اینطور نیست. افراد زیادی وجود دارند که می آیند و می گویند
فرزند من یک شبه دچار تغییر شد. من دیده ام که چه اتفاقی می افتد، من باید کاری می کردم
و نکردم. در این مورد چیزی هایی بسیار بیشتر از آنچه که در ظاهر می بینید وجود دارد، باور کنید».

دنیرو قبلاً در سال ۱۹۷۶ با بازیگری به نام دیان ابوت ازدواج کرده و تا سال ۱۹۸۸ در کنار او زندگی می کرد. این دو دارای یک فرزند پسر به نام رافائل شدند که در سال ۱۹۷۶ بدنیا آمد. دنیرو همچنین دختر ابوت از رابطه قبلی اش که درنا نام داشت را نیز به فرزندی پذیرفت.

رابرت دنیرو و همسرش گریس

بازیگر سرشناس هالیوود، از ازدواجش با توکی اسمیت نیز دو فرزند دارد: دو پسر دوقلو به نام های آرون و جولین. دنیرو در سال ۲۰۱۳ در مورد احساساتش در یک برنامه تلویزیونی با کیتی کوریک صحبت کرد.

ستاره فیلم «راننده تاکسی» که راز داشتن زندگی مشترک شاد منوط به «دادن ها و گرفتن های فراوان و ماندن
پای صحبت ها و عقاید است زیرا در این صورت می توانید احترامی که در ابتدا داشتید را حفظ کنید».

جدایی رابرت دنیرو از همسرش

با این وجود، او در مصاحبه با ایندیپندنت در سال ۲۰۱۴ توصیه های محتاطانه ای را عنوان کرد و گفت: «تنها چیزی که می گویم این است که اگر ازدواج کردید، راحت تر این است که بچه دار نشوید زیرا اگر قرار باشد جدا شوید این موضوع [نداشتن بچه] زندگی را برایتان آسان تر خواهد کرد».

وب‌سایت روزیاتو

تاریخ بروزرسانی : 2018-11-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi