دخترهایی که هر یک به نحوی از جاستین بیبر آسیب دیده اند!(۲)

دخترهایی که هر یک به نحوی از جاستین بیبر آسیب دیده اند!(۲) چه خبر از کجا ؟

جاستین بیبر و دوست دخترهایش , دیزیک از این که بیبر از او جوان تر، خوش چهره تر و مشهورتر و پولدارتر بود به او حسادت می کرد و وقتی می دید که کورتنی کارداشیان با او رابطه دارد بیش از پیش ناراحت می شد و کورتنی سعی می کرد با این کار دیزیک را بیشتر اذیت کند

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

جاستین بیبر و دوست دخترهایش , آیا جاستین بیبر واقعاً شخصیت منفی و بدی دارد یا کسی است که همواره مقصر جلوه داده می شود؟ بگذارید تمامی فاکتورها را بررسی کنیم: ماجرای پرتاب تخم مرغ به خانه همسایه، دستگیری چند باره، نوارهای ویدیویی بی شرمانه، رابطه اش با زنان بدکاره و غیره. کاملاً مشخص است که این پسربچه فرشته محسوب نمی شود و برخی اوقات چنین رفتارهای بد و ناخوشایندی می تواند مُسری نیز باشد. در ادامه می خواهیم شما را با زنانی آشنا کنیم که هر یک به نحوی از بیبر جوان آسیب دیده و یا از لحاظ اخلاقی و رفتاری تحت تاثیر او قرار گرفته اند.

۶-مایلین جنسن

اگر بخواهیم در حق بیبر انصاف را رعایت کنیم باید بگوییم که نمی توان عامل خراب شدن مایلین جنسن را بیبر بدانیم زیرا او از قبل نیز در مسیر تبدیل شدن به یک دختر بد قرار داشت. در دسامبر سال ۲۰۱۲ که گومز و بیبر بار دیگر برای مدت کوتاهی از هم جدا شده بودند خبر رسید که او با مایلین جنسن وارد رابطه شده و بارها در حال مصرف مشروبات الکلی با هم دیده شده اند.
این رابطه باعث شد که به جنسن لقب «تعقیب کننده ستاره» داده شود.
وی پس از رابطه با بیبر به دلیل درگیری فیزیکی با یکی از بازیگران سریال «اکسیژن» از این برنامه کنار گذاشته شد.
شاید بیبر او را از یک دختر بد به یک دختر بدتر تبدیل کرد.

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

مایلین جنسن

تصاویر جاستین بیبر و دوست دخترهایش

۷-کندال جنر

کندال جنر، علی رغم نسبتش با کارداشیان ها، همیشه سعی می کرد خود را از دردسر دور نگه دارد، البته تا جایی که خبرهای رسانه ها نشان می داد و این موضوع تا آگوست ۲۰۱۴ ادامه داشت. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ ویدیویی از بیبر منتشر شد که وی را در حال ادا کردن حرف های نژادپرستانه نشان می داد. در آگوست همان سال ویدیو مشابهی از کندال جنر منتشر شد. به نظر می رسد که بین شعارهای نژادپرستانه این دو ارتباطی وجود داشت که صدمه زیادی به وجهه ی جنر به عنوان یک سوپرمدل زیبا وارد کرد.

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

کندال جنر

۸- کایلی جنر

همه می دانیم که جاستین بیبر با رپرها و رفقای زیادی سروکار داشت از جمله تایگا و کریس براون.
تایگا رابطه ی بی پایانی با کایلی جنر داشته و این دو قبل از این که جنر به سن ۱۸ سالگی برسد با هم ازدواج کردند، اگر چه تایگا قبل از او رابطه ای طولانی با بلک چینا داشته و با او صاحب یک فرزند نیز شده بود.

اما این تنها باری نبود که بیبر و جنر کوچک به هم مربوط می شدند زیرا بر اساس گزارش ها بیبر بود که موجبات آشنایی جنر و لیل تویست، دوست بیبر، را در سال ۲۰۱۳ فراهم کرد که از همان جا روابط جنر با پسران بد آغاز شد. اگر لیل تویست را نمی شناسید باید بدانید که او یکی از وصله های ناجور بیبر است که همه جا همراه او بوده و بارها خودروهای گران قیمت او را به در و دیوار کوبیده است. حتی زمانی که انتقادها از جنر در مورد مدل موی سرش در رسانه های اجتماعی بالا گرفت بیبر تنها کسی بود که از کار او دفاع کرد.

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

کایلی جنر

عکسهای جاستین بیبر و دوست دخترهایش

۹- شانتل جفریز

در مورد چنتل جفریز و جاستین بیبر سخت است که بگوییم کدامیک بر دیگری تاثیر بد گذاشته است.
این مدل اینستاگرامی در شب پرماجرای ژانویه ۲۰۱۴ که بیبر در میامی به دلیل رانندگی در حین مستی بازداشت شد همراه او بود اما او خود نیز در بدرفتاری رکورددار بود.

بر اساس گزارشهای این دختر جوان در سن ۱۸ سالگی به جرم ضرب و شتم خفیف دستگیر شد
اما بعد از این که قربانی از همکاری با نیروهای پلیس خودداری کرد وی آزاد شد.
در زمان آشنایی با بیبر، جفریز توانست راه خود را به فرش قرمزها،
مراسم افتتاحیه و جشن های بزرگ باز کند اما توانست خود را از دردسر دور نگه دارد.

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

شانتل جفریز

۱۰- کورتنی کارداشیان

از زمان جدایی کورتنی کارداشیان از اسکات دیزیک در تابستان ۲۰۱۵،
ادعا شد که کورتنی کارداشیان با جاستین بیبر رابطه دارد. حتی گفته شد که این دو با هم به مهمانی رفته اند، چیزی که کارداشیان در دوران زندگی با دیزیک انجام نمی داد حتی او شیوه ی اذیت کردن عاشق قدیمی به شکل غیرمستقیم را به او یاد داد.

به گفته ی منابع خبری، دیزیک از این که بیبر از او جوان تر، خوش چهره تر و مشهورتر و پولدارتر بود به او حسادت می کرد و وقتی می دید که کورتنی کارداشیان با او رابطه دارد بیش از پیش ناراحت می شد و کورتنی سعی می کرد با این کار دیزیک را بیشتر اذیت کند. از این رو وقتی که اسکات با کسان دیگری وارد رابطه می شد کورتنی نیز رابطه اش با بیبر را علنی می کرد چون می دانست اسکات دیزیک این موضوع را دنبال کرده و غصه خواهد خورد.

جاستین بیبر و دوست دخترهایش

کورتنی کارداشیان

روزیاتو

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :