ثروتمندترین خواننده های جهان را بشناسید!(۱)

ثروتمندترین خواننده های جهان را بشناسید!(۱)چه خبر از کجا ؟

در میان کشورهای آمریکای لاتین، شکیرا دومین خواننده ای است که آهنگ هایش در طول تاریخ این منطقه بیشترین فروش را داشته اند.

ثروتمندترین خواننده های جهان

ثروتمندترین خواننده های جهان , آیا می دانستید ثروتمندترین خوانندگان جهان چه کسانی هستند؟ برخی افراد صداهایی دارند که شبیه صدای فرشتگان است و این موضوع نه تنها باعث شهرت آن ها و تبدیل شدنشان به ستاره شده است بلکه به لطف این موهبت بزرگ توانسته اند ثروت زیادی جمع آوری کنند.

ثروتی که از آن حرف می زنیم به صدها میلیون دلار میرسد که بخشی از آن از طریق فروش آلبوم ها در سراسر جهان بدست آمده بخشی دیگر نیز از محل قراردادهای تبلیغاتی بزرگ که برخی از آن ها دهه های متمادی و حتی پس از مرگ خواننده مذکور نیز ادامه خواهند داشت.

البته درآمد خوانندگان ثروتمند به همین جا ختم نشده و آن ها در فعالیت های تجاری متعددی نیز شرکت می کنندو موسیقی جاذبه ی زیادی بر روی مردم دارد و آن ها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. بسیاری حاضرند برای شنیدن آهنگی که با روح و روان آن ها بازی می کند مبالغ هنگفتی بپردازند که خوانندگان بزرگ نیز از همین موضوع بیشترین استفاده را می برند. در ادامه این مطلب شما را با ۱۰خواننده ای که ثروتمندترین خوانندگان جهان لقب گرفته اند آشنا خواهیم کرد.

معرفی ثروتمندترین خواننده های جهان

۱۰- جنت جکسون

جنت جکسون که خواهر مایکل جکسون بزرگ و برنده ۷ جایزه گرمی است بیش از ۱۵۰ میلیون دلار ثروت دارد.
اگر چه وی این روزها فعالیت کمی در حوزه موسیقی دارد اما یکی از سرشناس ترین و پردآمدترین خوانندگان دنیا بوده و از این راه نیز ثروت قابل توجهی جمع آوری کرده است.
وی با یک بازرگان قطری ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام عیسی ال منا دارد.

ثروتمندترین خواننده های جهان

۹- ریحانا

رابین ریحانا فنتی اسم کامل او هنگام تولد است.
ریحانا یکی از مشهورترین خوانندگان جهان است که به اوج رسیده و همچنان در دنیای موسیقی به پیش می رود. او از باربادوس به ایالات متحده آمده و بعد از به شهرت رسیدن در سال ۲۰۰۵ همواره یکی از برترین و ثروتمندترین خوانندگان جهان بوده است.
ثروت او بیش از ۲۳۰ میلیون دلار برآورد شده است.

ثروتمندترین خواننده های جهان

۸- شکیرا

در میان کشورهای آمریکای لاتین، شکیرا دومین خواننده ای است که آهنگ هایش در طول تاریخ این منطقه بیشترین فروش را داشته اند. این خواننده معروف که به خاطر حرکات موزونش هنگام اجرا شناخته می شود تاکنون از محل فروش آلبوم های خود به زبان انگلیسی در سراسر جهان بیش از ۱۲۵ میلیون درآمد داشته است. در کل فروش آهنگ هایی که وی به زبان های انگلیسی و اسپانیولی خوانده به بیش از ۲۲۰ میلیون دلار در سراسر جهان می رسد.

ثروتمندترین خواننده های جهان

شکیرا

اسامی ثروتمندترین خواننده های جهان

۷- جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک خواننده مشهور آمریکایی ابتدا عضو گروه موسیقی انسینک بود که بعد از به شهرت رسیدن از این گروه جدا شده و حرفه ی خود را به صورت جداگانه ادامه داد. جاستین تیمبرلیک بیش از ۲۳۰ میلیون ثروت دارد که ثروت بیش از ۲۰ میلیون دلاری همسرش جسیکا بیل را نیز باید به این عدد اضافه کرد.

ثروتمندترین خواننده های جهان

جاستین تیمبرلیک

۶- بروس اسپرینگستین

همه چیز در سال ۱۹۷۳ با اولین آلبوم به نام «رییس» آغاز شد و پس از آن بود که بروس اسپرینگستین به شهرتی جهانی دست یافت. از آن زمان به بعد وی همواره در صنعت موسیقی حضور داشته و جزو چهره های سرشناس و ثروتمند این حوزه بوده است.
در طول دوران فعالیت خود در حوزه سینما، اسپرینگستین بیش از ۳۴۵ میلیون دلار ثروت اندوخته است.

ثروتمندترین خواننده های جهان

بروس اسپرینگستین

۵- سلین دیون

قبل از ازدواجش با رنی آنجلیل نیز سلین دیون ثروت هنگفتی اندوخته بود.
بر اساس آمارهای سال ۲۰۱۴ این خواننده کانادایی برنده ۷ جایزه گرمی بیش از ۳۸۰ میلیون دلار ثروت داشت. زمانی که وی اولین آلبومش را در سال ۱۹۸۱ منتشر کرد دنیا متوجه شد که هیچ صدایی به منحصر به فردی صدای سلین دیون نخواهد شنید.
او یکی از مشهورترین و ثروتمندترین خوانندگان جهان است.

ثروتمندترین خواننده های جهان

سلین دیون

روزیاتو

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :