بیوگرافی کیت وینسلت به مناسبت تولد ۴۲ سالگی اش!

بیوگرافی کیت وینسلت به مناسبت تولد ۴۲ سالگی اش! چه خبر از کجا ؟

بیوگرافی کیت وینسلت , در سپتامبر ۱۹۹۶، کیت وینسلت شروع به نقش آفرینی در کنار لئوناردو دی کاپریو در فیلم تایتانیک، به کارگردانی جیمز کامرون کرد.

بیوگرافی کیت وینسلت

بیوگرافی کیت وینسلت , کیت وینسلت در ۵ اکتبر ۱۹۷۵ در ریدینگ برکشایر، انگلستان به دنیا آمد و دومین فرزند از چهار فرزند سالی آن (موسوم به بریجز) و جان وینسلت بود. مادر او پیشخدمت و پدرش یک سازنده استخر بود. بث و آنا، خواهران کیت، و جوس وینسلت برادر وی است.

او که در خانواده‌ای از اهل تئاتر، از جمله عمویش، به دنیا آمده بود، از اوایل زندگی خود از پدربزرگ و مادربزرگش، که در یک تئاتر محلی اجرا می‌کردند، الهام گرفته بود.

همچنین بخوانید :  راز مگان مارکل عروس سیاه‌پوش خانواده سلطنتی بریتانیا +تصاویر

کیت وینسلت تحصیل در رشتهٔ نمایش‌پردازی را از سن ۱۱ سالگی در مدرسه تئاتر ردروفس آغاز کرد، که یک مدرسه مختلط در میدن‌هد، برکشایر بود. وینسلت در آنجا یک دانش‌آموز نماینده هم بود.

بیوگرافی کیت وینسلت

کیت وینسلت بازیگر زن هالیوود

در سن ۱۲ سالگی، وینسلت در یک تبلیغ تلویزیونی که توسط تیم پاپ کارگردانی شده بود، بازی کرد. این تبلیغ محصول جدید کمپانی شوگر پاف بود. تیم پاپ پس از دیدن بازی او اعتقاد داشت که بازیگری از ابتدا در طبیعت او وجود داشته است.

همچنین بخوانید :  جولیا رابرتز و همسرش در جشن ۱۸ سالگی ازدواج عاشقانه اش

در طول سال‌های نوجوانی او، وینسلت در بیش از ۲۰ صحنه نمایش در لندن در مدرسه نمایش‌پردازی ستاره‌ساز در نقش اصلی حضور پیدا کرده است
که می‌توان به خانم هانیگان در آنی، مادر گرگ در کتاب جنگل و لنا مارلی در باگزی مالون اشاره کرد.

همچنین بخوانید :  زیبایی مونیکا بلوچی و جذابیت تحسین برانگیز او در سن ۵۶ سالگی

بیوگرافی کیت وینسلت

کیت وینسلت  بازیگر فیلم تایتانیک

در سپتامبر ۱۹۹۶، کیت وینسلت شروع به نقش آفرینی در کنار لئوناردو دی کاپریو در فیلم تایتانیک ، به کارگردانی جیمز کامرون کرد. در ابتدا نیکول کیدمن، مدونا، جودی فاستر، کامرون دیاز، گوئینت پالترو، کلیر دینز و گابریله انور کسانی بودند که برای این نقش در نظر گرفته شده بودند؛ ولی وقتی آنها این نقش را نپذیرفتند، وینسلت به سختی برای گرفتن این نقش مبارزه کرد. او هر روز از انگلستان به جیمز کامرون نامه می‌نوشت و بالاخره به لطف مدیر برنامه‌های خود هیلدا کووالی، کامرون از او برای شرکت در تست‌های اولیه دعوت نمود.

همچنین بخوانید :  بیوگرافی بوراک اوزچویت و عکسهایی دیدنی از این بازیگر و مدل اهل ترکیه!+تصاویر

کامرون شخصیت رز (شخصیت اصلی زن فیلم تایتانیک) را به نوعی به آدری هپبورن شبیه می‌دانست و از بازیگر اجراکننده این نقش، حتی بعد از اینکه تحت تأثیر اجرای وینسلت در تست بازیگری قرار گرفت، مطمئن نبود. پس از اینکه وینسلت همراه با دی کاپریو تست بازیگری را انجام داد، به شدت تحت تأثیر بازی دی کاپریو قرار گرفت، به طوری که به کامرون گفته بود که بازی دی کاپریو فوق‌العاده بوده و حتی اگر خودش موفق به گرفتن نقش رز نشد، کامرون حتماً نقش جک را به دی‌کاپریو بدهد.

بیوگرافی کیت وینسلت

کیت وینسلت بازیگر زن هالیوود

فیلم‌شناسی کیت وینسلت

همچنین بخوانید :  عکس های پریانکا چوپرا و همسرش نیک جوناس

۱۹۹۵ حس و حساسیت
۱۹۹۷ تایتانیک
۲۰۰۱ آیریس
۲۰۰۴ درخشش ابدی یک ذهن پاک
۲۰۰۶ بچه‌های کوچک
۲۰۰۶ همه مردان پادشاه
۲۰۰۸ جاده انقلابی
۲۰۰۸ کتاب‌خوان
۲۰۱۱ کشتار
۲۰۱۱ میلدرد پیرس
۲۰۱۳ روز کارگر

گردآوری گروه سرگرمی نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :