بیوگرافی باریش اردوچ و نامزدش گوپسه اوزای بازیگران مشهور ترک +تصاویر

بیوگرافی باریش اردوچ و نامزدش گوپسه اوزای بازیگران مشهور ترک +تصاویر چه خبر از کجا ؟

باریش اردوچ هنریشه و مدل مشهور ترک که در سریال های مطرح ترکی هنرنمایی کرده است به احتمال زیاد به زودی با نامزدش گوپسه اوزای که وی نیز بازیگر می باشد ازدواج خواهد کرد

باریش اردوچ بازیگر سریال عشق اجاره ای که در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد با بازیگر مشهور ترک گوپسه اوزای نامزد کرده است و رسانه ها خبر از احتمال ازدواج این دو ستاره سرشناس ترک می دهند. باریش به تازگی در سریال ترکی دیگر مشغول هنرنمایی می باشد اما عمده شهرت او به خاطر سریال اجاره ای  و بازی در کنار الچین سانگو می باشد. در ادامه عکس های از این بازیگر و مدل مشهور ترک را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی باریش اردوچ

باریش آردوچ متولد ۹ اکتبر ۱۹۸۷ در سوئیس، بازیگر است. وی فارغ التحصیل آکادمی ورزشی دانشگاه Kayseri Erciyes ترکیه می باشد، دو برادر یکی کوچکتر و یکی بزرگتر از خود دارد، خانواده پدر و مادرش از مهاجرین آلبانیایی ساکن ترکیه هستند.

باریش اردوچ

باریش بازیگر و مدل ترک

باریش اردوچ

باریش در گذر زمان

باریش اردوچ

سریال جدید باریش اردوچ

اردوچ دوران ابتدایی و متوسطه خود را در ترکیه گذارند و بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه آکادمی ورزشی ثبت نام کرد. باریش در فعالیت های مختلف ورزشی مانند شنا، غواصی، فوتبال، بسکتبال، هندبال و قایقرانی شرکت کرد او ۸ سال نجات غریق بود و در سال ۲۰۱۶ به ورزش بوکس روی آورد. او به چهار زبان آلبانیایی، اسپانیایی، انگلیسی و ترکی تسلط کامل دارد.

باریش اردوچ

عکس های باریش بازیگر ترک

باریش اردوچ

بیوگرافی باریش

ازدواج باریش اردوچ و بازیگر مشهور ترک

باریش با گوپسه اوزای بازیگر ترک نامزد شده است. باریش از سال ۲۰۱۴ در یک رابطه عاشقانه با گوپسه اوزای بازیگر مشهور ترکیه دارد که گفته می شود در آینده نزدیک احتمالا با یکدیگر ازدواج خواهند کرد.

باریش اردوچ

باریش اردوچ و نامزدش گوپسه اوزای

باریش اردوچ

باریش و الچین سانگو بازیگر سریال عشق اجاره ای

باریش اردوچ بعد از گذراندن ورزش در دانشگاه به آکادمی تئاتر و بازیگری در ترکیه پیوست و با بازی در سریال  عشق اجاره ای در کنار الچین سانگو معروف شد، او برای بازی در این سریال دو بار پروانه طلایی بهترین بازیگر نقش اول مرد در ترکیه را به دست آورده است. علاوه بر این او سال ۲۰۱۴ در فیلم فقط تو در کنار ابراهیم چلیکول به ایفای نقش پرداخته است.

باریش اردوچ

بازیگر و مدل ترک

باریش اردوچ

باریش بازیگر جوان ترکیه ای

باریش اردوچ

باریش اردوچ

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :