صحبت‌ های نیک جوناس خواننده جوان پاپ درباره ابتلایش به بیماری +تصاویر

صحبت‌ های نیک جوناس خواننده جوان پاپ درباره ابتلایش به بیماری +تصاویر چه خبر از کجا ؟

نیک جوناس خواننده و ترانه ساز مشهور از بیماری دیابت رنج می برد او در تازه ترین ترانه اش از بیماری خود الهام گرفته و اعلام کرده که دیگر تنها نیست زیرا این موضوع را با هوادارانش در میان گذاشته است

نیک جوناس همسر بازیگر و مدل مشهور بالیوود پریانکا چوپرا به تازگی در مصاحبه ای درباره بیماری دیابت خود صحبت کرده و اعلام کرده که آهنگ جدید او برادرانش الهام گرفته از بیماری او بوده است. این ستاره موسیقی پاپ به تازگی آهنگی به نام ترانه‌ ای برای زندگی را با کمک برادرانش منتشر کرده است. در ادامه جزئیات صحبت های او را در نیک صالحی بخوانید

بیماری نیک جوناس خواننده پاپ

نیک خواننده مشهور آمریکایی در سال ۲۰۰۷ فاش کرد که در سن ۱۳ سالگی به بیماری نوع اول دیابت مبتلا شده است. در اثر این بیماری، مقدار گلوکز در خون فرد بیش از اندازه بالا می‌ رود.

جوناس که اکنون ۲۷ ساله است، توضیح داد چقدر نقش طرفدارانش در کمک به او برای درک این که افراد دیگر هم با چالشی یکسان دست و پنجه نرم می‌ کنند، حیاتی بوده است.

نیک جوناس

برادران جوناس

جوناس در مصاحبه با اینسایدر گفت: “این واقعیت که من توانستم علنا با طرفدارانم درباره این بیماری صحبت کنم، واقعا به من کمک کرد تا احساس کنم تنها نیستم. این درواقع چیزی است که آنها نیز مدام به من می‌گفتند، این که به‌ اشتراک گذاشتن داستانم به آنها نیز کمک می‌کند تا احساس تنهایی نکنند، و این بهترین بُعد ماجراست”.

نیک جوناس

نیک جوناس و همسرش

جوناس افزود، کمک به مردم برای در ارتباط با هم قرار گرفتن را هدف خود قرار داده است
تا همه فکر کنند “کسی هست که در دوران سختی می‌ توانند به شانه‌ های او پناه برند”.

نیک جوناس

عکس های نیک خواننده پاپ

ترانه نیک جوناس برای بیماریش

این اولین باری نیست که این خواننده علنا درباره بیماری خود حرف می‌زند. وی در سال ۲۰۰۸، جوناس ترانه‌ ای با برادران خود ساخت (این گروه متشکل از نیک، جو و کوین جوناس است) به نام “کمی طولانی‌ تر” که از بیماری دیابت الهام گرفته شده بود.

نیک جوناس

نیک در کنار برادرانش جو و کوین

در آن زمان، جوناس در کنفرانسی مطبوعاتی توضیح داد که انگیزه‌ اش از نوشتن این ترانه آن بوده
که “ترانه‌ ای برای زندگی” بسازد. وی گفت: “یک روز که سطح قند خونم بالا رفته بود،
پشت پیانو نشستم و این ترانه را در ۲۰ دقیقه نوشتم. به این خاطر که انگیزه‌ ای قوی داشتم،
افراد بسیاری به من گفتند ترانه‌ ای الهام‌ بخش است”.

نیک جوناس

پریانکا چوپرا و همسرش

در سال ۲۰۱۸، این ستاره طی پستی در اینستاگرام اعلام کرد که چگونه توانسته است زندگی سالمی برای خود دست و پا کند و مطمئن باشد که سطح قند خونش همیشه از نزدیک، زیر نظر است.

ایران آرت

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :