بدل سلبریتی ها و چهره های مشهور خارجی!(۲)

بدل سلبریتی ها و چهره های مشهور خارجی!(۲) چه خبر از کجا ؟

بدل سلبریتی ها , انگار اسکاتلندی‌ها شانس‌شان خوب بوده و افراد زیادی در این کشور شبیه سلبریتی ها هستند. مگان هم یکی از کسانی است که هر کس او را ببیند با با هوش ترین دانش آموز «هاگو آرتز» اشتباه می گیرد و فکر می کند «اما واتسون» رو به رویش نشسته.

عکس های بدل سلبریتی ها

بدل سلبریتی ها , فقط ایرانی‌ها نیستند که دوست دارند خودشان را شبیه آدم معروف‌ها کنند. در کشورهای دیگر به ویژه آمریکا هم افرادی هستند که دوست دارند خودشان را شبیه ستاره‌های هالیوود کنند و به یک منطقه محدود نمی‌شوند.

این جا بخشی از این سلبریتی‌ها و آدم‌های شبیه‌شان را آورده‌ایم.

برد پیت و سم براون

اسم «سم براون» را جست و جو کنید، قطعا از این همه شباهت بین او و «برد پیت» شگفت زده خواهید شد. واقعیت این است که «سم» یکی از شناخته شده‌ترین بدل‌های ستاره‌های هالیوود است که سال هاست به جای برد پیست این طرف و آن طرف می‌رود و برای خودش پول پارو می‌کند.

سم بارها در مراسم و حتی گفت‌وگوهای تلویزیونی حضور پیدا کرده و یکی از حرفه‌ای‌ترین بدل‌های حاضر حاضر دنیاست. البته غیر از برد پیت، «آنجلینا جولی» هم بدل‌هایی دارد که بعضی از آن ها کپی برابر اصل او هستند.

بدل سلبریتی ها

بدل برد پیت

تصاویر بدل سلبریتی ها

بندیکت کامبریچ و تایلر میشل

پسر شانزده ساله انگلیسی آن قدر به آقای بازیگر شباهت دارد که همه او را با او اشتباه می‌گیرند؛
شباهتی که در اینستاگرام کشف شده و حالا تبدیل به یک مسئله مهم برای او شده است. تایلر گفته اولش همه چیز شبیه به شوخی بوده و خانواده اش، او را دست می‌انداخته‌اند. بعدا اما پیام‌هایی از سراسر دنیا آمده و به او گفته‌اند روزی اسکار را می‌برد.

بدل سلبریتی ها

بدل بندیکت کامبریچ

اما واتسون و مگان فلاکهارت

انگار اسکاتلندی‌ها شانس‌شان خوب بوده و افراد زیادی در این کشور شبیه سلبریتی ها هستند. مگان هم یکی از کسانی است که هر کس او را ببیند با با هوش ترین دانش آموز «هاگو آرتز» اشتباه می گیرد و فکر می کند «اما واتسون» رو به رویش نشسته.

«فلاکهارت» تاکنون چند بار لباس های معروف واتسون در فیلم هایش را پوشیده و عکس انداخته تا تعداد لایک هایش بالاتر برود. او سال ۲۰۱۶ به «میرور» گفت از این که به اما واتسون شبیه است، خوشحال است و به نظرش زندگی‌اش وارد مرحله جدیدی شده.

بدل سلبریتی ها

بدل اما واتسون

بدل سلبریتی ها و افراد مشهور

لئوناردو دی کاپریو و کونراد آنراد

بازیگر سوئدی در میان ستارگان سینمای دنیا اصلا چهره شناخته شده ای نبود.
حالا اما همه او را به خاطر شباهت زیادش با «دی کاپریو» می شناسند.
این جوان بیست و یک ساله در گفت و گویی گفته که مردم در خیابان او را با نام «لئو» صدا می زنند و از او می خواهند با آن ها عکس بیندازند. این اشتباه گرفتن اما برای «کونراد» چندان جذاب نیست و بیشتر ناراحتش می‌کند.

بدل سلبریتی ها

بدل لئوناردو دی کاپریو

کیت میدلتون و هایدی آگان

یکی از عجیب‌ترین موارد شباهت در دنیا.
شایعات می‌گویند که «هایدی» کار خود یعنی نویسندگی را به خاطر این که بدل تمام وقت «کیت میدلتون» شود، رها کرده و حالا تمام زندگی اش این است که بدل یکی از اعضای خاندان سلطنتی انگلستان باشد. خانم هایدی به همراه یک مرد که بسیار به «پرنس ادوارد» شبیه است و دو بچه در نقش خانواده سلطنتی قلابی زندگی می کنند و ظاهرا از این زندگی لذت می برد.

بدل سلبریتی ها

بدل کیت میدلتون

برترین‌ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :