بازیگرانی که سختی های زیادی را برای پولدار شدن تحمل کردند!

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-15 /
گردآوری :
بازیگران پولدار

تام کروز که در چند سال اخیر معمولاً سالانه در یک فیلم بازی می‌کرد در سال ۲۰۱۷ در دو فیلم «مومیایی» و «ساخت آمریکا» حضور داشت. اولی که از بلاک‌باسترهای بد چند سال اخیر بود، در تابستان بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشت و فیلم دوم نیز در گیشه ۱۳۳ میلیون دلار فروخت.

اگر فکر می کنید بازیگران معروف و موفق از همان ابتدا با پول و شهرت به دنیا آمده اند و بازیگران پولدار و ثرومند بوده اند ، سخت در اشتباهید. بسیاری از بازیگران معروفی که اکنون می شناسیم سختی های زیادی را تحمل کرده اند تا بتوانند به جایگاه امروز برسند.

داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که با تلاش هر رویایی به حقیقت می پیوندد.

بازیگران پولدار که در ابتدا فقیر بودند

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک قبل از بازی در فیلم دختر میلیون دلاری و برنده شدن جایزه اسکار مشکلات فقر و بی پولی زیادی را تحمل کرده است. پدر سوانک مادرش را ترک کرد و او ۳ فرزند را به تنهایی بزرگ کرد. وقتی مادرش بیکار شد تصمیم گرفتند به کالیفرنیا بروند و مجبور شدند تا زمانی که بتوانند آپارتمانی فراهم کنند در ماشین زندگی کنند و برای اداره امورات زندگی کارهای سختی انجام دهند. امروزه سوانک میلیون ها دلار دارایی دارد.

بازیگران پولدارهیلاری سوانک

سارا جسیکا پارکر

سارا سال ها قبل از این که ستاره سریال های تلویزیونی شود زندگی سختی را با خانواده اش می گذرانده است. سارا می گوید: زندگی فقیرانه را به خاطر می آورم. گاهی اوقات برق نداشتیم.
گاهی اوقات خبری از جشن کریسمس و جشن تولد نبود.
توانایی پرداخت مالیات یا قبض تلفن را نداشتیم.
اما اکنون این بازیگر موفق از گذشته سیاهش فرار کرده و دارایی او بیش از ۹۰ میلیون دلار است.

بازیگران پولدارسارا جسیکا پارکر

دمی مور

این بازیگر موفق کودکی چندان خوبی نداشته است.
دمی مور در کودکی با یک مادر معتاد و ناپدری زندگی می کرده است.
او در ۱۶ سالگی تصمیم می گیرد وارد صنعت مد شود و بعد از تلاش های فراوان به دارایی ۱۵۰ میلیون دلار می رسد.

بازیگران پولداردمی مور

آشنایی با بازیگران پولدار که در ابتدا فقیر بودند

جیم کری

در گذشته این بازیگر کمدی و سرگرم کننده دلیلی برای خندیدن و شاد بودن وجود نداشته است. خانواده جیم کری زندگی خوبی داشتند تا زمانی که پدرش خانه اش را از دست می دهد و مجبور می شوند در یک ون زندگی کنند. جیم برای کمک و حمایت از خانواده به شغل نگهبانی و مامور امنیتی می پردازد اما بعدها وارد عرصه سینمای کمدی می شود و هم اکنون ارزش دارایی های او ۱۵۰ میلیون دلار است.

بازیگران پولدارجیم کری

لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو در فیلم تایتانیک می گوید:
من پادشاه دنیا هستم. اکنون او پادشاه قلب میلیون ها نفر است.
اما کسی نمی داند که بعضی از نقش های او به زندگی واقعی او برمی گردد.
مثل فیلم تایتانیک یا گرگ وال استریت.
لئوناردو در منطقه ای زندگی می کرده که فقر، خشونت و اعتیاد بیداد می کرد. اما هم اکنون ارزش دارایی های او ۲۴۵ میلیون دلار است.

و دی کاپریو اکنون از بازیگران پولدار هالیوود است .

بازیگران پولدار

لئوناردو دیکاپریو

تام کروز

پدر و مادر تام کروز در ۱۱ سالگی جدا شدند و مادر او همزمان به ۴ شغل مشغول بود.
تام در ۱۶ سالگی با شرکت در اولین فیلم به نام musical Guys and Dolls به موفقیت های بیشتری رسید و هم اکنون ارزش دارایی های او ۴۷۰ میلیون دلار است.

داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که هیچ چیزی نمی تواند جلوی پیشرفت و موفقیت کسی را بگیرد حتی اگر تمام کهکشان بر علیه او برخاسته باشد.
و تام اکنون از بازیگران پولدار هالیوود است

بازیگران پولدار

تام کروز

درباره پولدارترین بازیگران مشهور بیشتر بدانید

سینما، صنعت پول‌سازی است، چه برای تهیه‌کنندگان و استودیوهای بزرگ، چه برای دیگر گروه‌های تولید. از همه بیشتر شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم‌ها سود می‌برند. حقوق این گروه از اهالی سینما روزبه‌روز در حال افزایش است و روش‌های مختلفی از شراکت در سرمایه‌گذاری تا پورسانت از فروش توسط بازیگران اعمال می‌شود تا این حاشیه درآمدِ قابل‌ملاحظه، بیشتر هم شود. البته ناگفته نماند که دریافت چنین مبالغی صرفاً محدود به عده‌ای خاص و محدود در جهان می‌شود. اگر بخواهیم فهرست بازیگران‌گران‌قیمت سینمای جهان را بررسی کنیم، به نکات جالبی می‌رسیم.

در میان ۱۰ بازیگر ابتدایی فهرست، خبری از هیچ بازیگرزنی نیست و اِما استون با ۲۶ میلیون دلار در رتبه ۱۵ قرار دارد. همچنین از میان ۱۰ نفر اول سال قبل، مت دیمون، جانی دپ، جنیفر لارنس، بن افلک و ملیسا مک‌کارتی در فهرست امسال حضور ندارند.

فهرست بازیگران پولدار هالیوود و بالیوود

۱- آکشی کومار

درآمد امسال: ۳۵.۵ میلیون دلار

آکشی کومار بازیگر ۵۰ ساله هندی حالا ۲۵ سال است که در بالیوود می‌درخشد. مردم هند او را دوست دارند و حاضرند برای تماشای فیلم‌هایش پول خرج کنند. کومار که شاید برای مخاطبان بین‌المللی و غیرهندی کمی ناآشنا به نظر بیاید، تنها امسال در چهار فیلم بازی کرده است. علاوه براین او به عنوان مدل تبلیغاتی، هفت محصول مختلف را تبلیغ می‌کند، این محصولات از باتری تا وسایل آرایشی، بهداشتی متفاوت هستند.

۲-سلمان خان

درآمد امسال: ۳۷ میلیون دلار

بدون شک سلمان خان از بزرگ‌ترین بازیگران سینمای هند است که شهرت زیادی هم در دیگر نقاط جهان دارد. شاید باور کردنش کمی سخت باشد اما سلمان خان ۵۱ ساله از سال ۱۹۸۹ که اولین فیلمش را بازی کرد، تاکنون در ۸۵ فیلم سینمایی حضور داشته است! امسال دو فیلم از او در بالیوود به نمایش گذاشته شد که فروش زیادی هم داشتند. سلمان خان خود تهیه‌کننده فیلم‌هایش است و استودیویی به نام خودش در هند دارد.

۳-شاهـرخ خان

درآمد امسال:۳۸ میلیون دلار

شاهرخ خان دیگر چهره مطرح سینمای هند نیز در سال ۲۰۱۷ در فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان قرار گرفت.
او امسال در سه فیلم حضور داشته است.
Tubelight با همراهی سلمان خان فروش زیادی داشت، «رئیس» هم در گیشه و میان منتقدان تحسین و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم ۲۰۱۷ بالیوود شد، همین‌طور در خارج از مرزهای هند «رئیس» تاکنون پرفروش‌ترین فیلم سال است. «جِب هری با سِجال ملاقات می‌کند» اما یک افتضاح سینمایی کامل بود اما از نظر درآمدی برای شاهرخ خان چندان هم‌کم بهره نبود. در کنار حضور جلوی دوربین، شاهرخ خان حضور بسیار پررنگی در محصولات تجاری هند دارد و درآمد زیادی از این راه‌کسب می‌کند.

اسامی بازیگران پولدار

۴-تام کروز

درآمد امسال:۴۳ میلیون دلار

تام کروز که در چند سال اخیر معمولاً سالانه در یک فیلم بازی می‌کرد در سال ۲۰۱۷ در دو فیلم «مومیایی» و «ساخت آمریکا» حضور داشت. اولی که از بلاک‌باسترهای بد چند سال اخیر بود، در تابستان بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشت و فیلم دوم نیز در گیشه ۱۳۳ میلیون دلار فروخت. این دو فیلم در کنار چک‌های دریافتی فیلم «مأموریت غیرممکن ۶» که قرار است تابستان سال آینده نمایش داده شود تام کروز را در میان ۱۰ بازیگر پردرآمد جهان در مقام هفتم قرار می‌دهد.

۵-رابرت داونی جونیور

درآمد امسال: ۴۸ میلیون دلار

داونی که زمانی لقب پردرآمدترین بازیگر جهان و هالیوود را یدک می‌کشید، در سال ۲۰۱۷ کمی بازار را به رقبای بازیگرش واگذار کرده است. با این حال حضور او در مقام ششم اصلاً به این معنا نیست که درآمد کمی دارد! او در سال ۲۰۱۷ حضور کمرنگی در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» داشت اما دریافتی‌اش از «انتقام‌جویان» بعدی که قرار است سال آینده سینماهای جهان را از آن خود کند، او را همچنان در دسته پردرآمدترین‌ها حفظ کرده است.

۶-جکی چان

درآمد امسال:۴۹ میلیون دلار

بیش از یک دهه از مشهورترین فیلم‌های چان ۶۳ ساله می‌گذرد اما او همچنان حضور پر رنگی جلوی دوربین دارد. در این سال‌ها او قید فیلم‌سازی و حضور در هالیوود را زده و به سینمای چین بازگشته است و همچنان پرفروش به کارش ادامه می‌دهد. در یک سال اخیر ببرهای راه‌آهن و کونگ‌فو یوگا درآمد سرشاری برای جکی چان به همراه داشته است.

بازیگران پولدار سینمای هالیوود

۷-آدام سندلر

درآمد امسال:۵۰.۵ میلیون دلار

درآمد سندلرِ کمدین نه برای حضور در فیلم‌های بزرگ یا پرفروش سینمایی بلکه از قرارداد با نت‌فلیکس به دست آمده است. «سندی وکسلر» و «شروع دوباره» فیلم‌های ضعیفی بودند که سندلر برای نت‌فلیکس تهیه کرد و پول خوبی هم برای آن گرفت! با وجود ضعیف بودن این فیلم‌ها، نت‌فلیکس اعلام کرده که برای تهیه چهار فیلم دیگر با آدام سندلر وارد مذاکره شده است!

۸-وین دیزل

درآمد امسال: ۵۴.۵ میلیون دلار

درآمد ۵۴ میلیون دلاری او از پروژه‌های مختلفی به دست آمده است،
از جمله حضور در «سریع و خشمگین ۸»، بخشی از سود نسخه جدید «سه ایکس» و البته صداپیشگی تحسین‌شده‌اش در «نگهبانان کهکشان ۲»‌. با اعلام ساخت چهارمین «سه ایکس»، و همین‌طور نهمین و دهمین «سریع و خشمگین» در سال‌های پیش رو، باید چند سالی به حضور این بازیگر در فهرست پردرآمدترین‌ها عادت کنیم.

بازیگران پولدار و ثروت مند سینمای هالیوود

۹-دواین جانسون

درآمد امسال: ۶۵ میلیون دلار

قهرمان سابق مسابقات کشتی کج، این روزها در سینما کسب‌و کار خوبی دارد.
جانسون که از اولین حضورش به عنوان بازیگر جلوی دوربین زمان زیادی را پشت سر نگذاشته است امسال در «سریع و خشمگین ۸» حضور داشت، در فیلم بدِ «گارد ساحلی» یکی از نقش‌های اصلی را برعهده گرفت، بازی در دو فیلم «جومانجی» جدید و «مبارزه با خانواده‌ام» را تمام کرد و چند قرارداد جدید هم امضا کرد. جانسون علاوه برسینما، در تلویزیون هم پرکار است و بخش زیادی از درآمد امسال او مربوط به حضور در سریال «بالرز» شبکه HBO است.

۱۰-مارک والبرگ

درآمد امسال:۶۸ میلیون دلار

مارک والبرگ بیش از هر بازیگری در جهان در سال ۲۰۱۷ درآمد داشت.
بخش عمده درآمد او از دو فیلم «خانه پدر» و «دگرگون‌شوندگان: آخرین شوالیه» به دست آمده است که در مجموع ۵.۳ میلیارد دلار فروش داشتند.

علاوه براین، بخشی از درآمد او امسال از حضور در نمایش تلویزیونی «والبرگ‌ها» و حضور در تبلیغات تجاری بوده است. «همه پول‌های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات با حضور والبرگ به زودی در سینماهای جهان روی پرده خواهد رفت. گویا هنوز خبری از بلاک‌باسترهای جدید والبرگ مثل کمدی «تِد» یا «دگرگون‌شوندگان» جدید منتشر نشده اما چند نقش پررنگ جلوی دوربین چند کارگردان بزرگ در یکی دو سال آینده برای والبرگ قطعی است.

بدونیم – سینماپرس