هواوی

افسردگی هنرمندان هالیوودی چگونه برطرف می شود؟!(۱)

افسردگی هنرمندان هالیوودی چگونه برطرف می شود؟!(۱) چه خبر از کجا ؟

افسردگی هنرمندان هالیوودی , کریستن بل در حال حاضر یکی از موفق ترین بازیگران سینما است، به همین دلیل باور اینکه او نیز به بیماری افسردگی دچار باشد، سخت است.

افسردگی هنرمندان هالیوودی

افسردگی هنرمندان هالیوودی , اغلب مردم بر این باورند که ستاره ها زندگی بی دغدغه و مرفهی دارند و هرگز غمگین یا افسرده نمی شوند ولی خوشبختی و شاد زیستن فقط با داشتن ثروت و شهرت تضمین نمی شود. بسیاری از چهره های مشهور با همان چیزهایی سر و کله می زنند که دیگر مردم عادی با آنها مواجهند که افسردگی نیز یکی از همان هاست. ستاره هایی که در ادامه مطلب به شما معرفی می کنیم جزو آن دسته از افرادی هستند که افسردگی را در زندگی خود تجربه و با شیوه های مختلف بر آن غلبه کرده اند.

دمی لواتو

دمی لواتو ستاره محبوب و مشهوری است اما این دلیلی نمی شود که از بیماری روانی در امان باشد. او نیز مانند بسیاری از ستاره های دیگر صادقانه از افسردگی اش صحبت می کند: «به نظر من مردم باید یاد بگیرند که صحبت کردن در مورد مشکلات روانی و افسردگی دیگر یک تابو نیست. بلکه در جامعه کنونی بسیار رایج شده زیرا هر کسی به گونه ای با این بیماری دست و پنجه نرم می کند. مشکل ما این است که مردم میان بیماری روانی و جسمی فرق می گذارند اما واقعیت این است که مغز پیچیده ترین عضو بدن است که باید مانند بیماری های جسمی آن را جدی بگیریم.

افسردگی هنرمندان هالیوودی

دمی لواتو

درمان افسردگی هنرمندان هالیوودی

لیدی گاگا

شاید برای طرفداران لیدی گاگا سخت باشد که باور کنند او هم دچار افسردگی است،
اما خود این ستاره اعتراف کرده که از این بیماری رنج می برد.

او برای مقابله با افسردگی گفته:
«اگر ما داستان های خود را برای هم بازگو کنیم و در سختی ها کنار هم باشیم، مطمئنا قوی تر خواهیم بود.»

او در مورد افسردگی اش نیز گفته:
«من عصبی و بدبین بودم، هر جایی که می رفتم را دوست داشتم از شدت ناراحتی و عصبانیت نابود کنم. اما حال این احساس را ندارم. به جای این که تنها به خودم فکر کنم، به اطرافیانم هم می اندیشم. به موسیقی، به خانواده، به همسر و هوادارانم..
در واقع من به کمک آنهاست که توانستم خودم را از شر افسردگی نجات دهم.

افسردگی هنرمندان هالیوودی

لیدی گاگا

کریستن بل

همچنین بخوانید :  بازیگران محبوب هالیوودی و چند حقیقت تحسین برانگیز درباره زندگی پرماجرای آن ها +تصاویر

کریستن بل در حال حاضر یکی از موفق ترین بازیگران سینما است،
به همین دلیل باور اینکه او نیز به بیماری افسردگی دچار باشد، سخت است.

او در این مورد نوشته:
«بیماری افسردگی من، تنها ناراحتی و گوشه نشینی نیست بلکه من به طور کل ذهنم را از دست دادم. احساس بی ارزش بودن می کردم و حس یک شکست خورده را داشتم. اما با کمک دیگران توانستم خودم را پیدا کنم. من حاضرم به افرادی که در شرایطی مانند من به سر می برند، کمک کنم. چون مطمئنا هیچ یک از ما بی ارزش نیستم و مهارت هایی داریم که به خوبی می توانیم به دیگران و جامعه عرضه کنیم. تنها باید راه آن را بیابیم.»

افسردگی هنرمندان هالیوودی

کریستن بل

رفع بیماری افسردگی هنرمندان هالیوودی

کارا دلوین

اولین چیزی که با دیدن چهره کارا دلوین به چشم تان می آید، اعتماد به نفس بالای اوست اما او اخیرا به بیماری افسردگی خود اعتراف کرده است. او در توییتر خود این مشکل اش را با هوادارانش به اشتراک گذاشته: «من خوشبختم که اکنون در حرفه مادلینگ فردی موفق هستم اما هدف من از انتخاب این حرفه سرگرم کردن خودم و فرار از افسردگی ام بود. من می خواستم آنقدر خودم را خسته کنم که وقت فکر کردن به هیچ چیز را نداشته باشم. به نظرم من دختر قوی ای هستم که توانستم این مشکلم را با دیگران به اشتراک بگذارم.»

افسردگی هنرمندان هالیوودی

کارا دلوین

لینا دانم

لینا دانم از طریق شبکه های اجتماعی با هوادارانش دردودل می کند.
او حتی عکس هایی از خودش را هنگام ناراحتی و عصبانیت به اشتراک می گذارد.

به عنوان مثال او یک بار در مورد افسردگی اش نوشت:
«ورزش چیزی بود که مرا از افسردگی نشان داد.
او معجزه ای کرد که هیچگاه انتظارش را نداشته ام.
در زمان هایی که حال خوشی نداشتم، خیلی ها به من می گفتند که ورزش بهترین درمان است اما مدت زیادی طول کشید تا حرف آنها را گوش کنم. اکنون من از این که این شیوه از درمان را در پیش گرفتم، واقعا خوشحالم. ورزش نه تنها روی جسم، بلکه بیش از آن روی ذهنم تاثیر مثبت گذاشت.»

افسردگی هنرمندان هالیوودی

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :