ازدواج نیکی میناژ خواننده مشهور و جنجالی با یک قاتل +تصاویر

ازدواج نیکی میناژ خواننده مشهور و جنجالی با یک قاتل +تصاویر چه خبر از کجا ؟

نیکی میناژ ملکه موسیقی رپ به تازگی اعلام کرده است که می خواهد با نامزد خود که مردی متجاوز و قاتل می باشد ازدواج کند او معتقد است نامزدش عوض شده و آدم سابق نیست.

نیکی میناژ خواننده مشهور آمریکایی به تازگی سند ازدواج با نامزدش را امضا کرده است. او درباره ازدواج با یک قاتل و متجاوز عنوان کرده که او نامزدش را دوست دارد و تغییر زیادی کرده است که این برای او ارزشمند می باشد. این خواننده در شهر نیویورک بزرگ شده و اکنون در زمینه بازیگری و مدلینگ نیز فعالیت دارد. در ادامه جزئیات ازدواج نیکی میناژ ملکه رپ را در نیک صالحی بخوانید

ازدواج نیکی میناژ خواننده آمریکایی

نیکی میناژ رپر ۳۶ ساله و نامزد ۴۱ ساله‌ اش روز گذشته سندهای توافق ازدواجشان را به دادگاهی در بورلی هیلز و آن را برای بررسی نهایی به دادگاه تحویل داده‌ اند.

ازدواج نیکی میناژ

عکس های نیکی میناژ

به نظر می‌ رسد نیکی میناژ قرار است به زودی با نامزدش ازدواج کند. در تمام این مدتی که نیکی میناژ زمان خود را با نامزدش سپری می‌ کرد، بسیار مورد شماتت و اتهام قرار گرفت، به این دلیل که آن فرد در سال‌ های گذشته چندین بار مرتکب جرم های بزرگی از قبیل تجاوز و قتل شده است و سال ها در زندان بوده اما او ضمن حمایت از نامزدش گفته که او تغییر کرده و دیگر آدم سابق نیست و نیکی کنار آن مرد احساس خوشبختی می‌ کند.

ازدواج نیکی میناژ

نیکی میناژ ملکه موسیقی رپ

ازدواج نیکی میناژ

عکس های نیکی میناژ خواننده رپ

ازدواج نیکی میناژ با یک مرد قاتل و متجاوز

نیکی به طور رسمی اعلام کرده  که صمیمانه و از اعماق قلبش نامزدش را دوست دارد و قصد دارد
رابطه خود را جدی‌ تر از این حرف‌ ها بکند و توجهی به حرف های دیگران ندارد.

ازدواج نیکی میناژ

نیکی میناژ خواننده رپ

نامزدش هم اعلام کرده که در بازه‌ ای از زمان مرتکب کارهای اشتباهی شده که واقعا از انجام آن‌ ها پشیمان است و نیکی باعث شده او اخلاق‌ های بدش را کنار بگذارد و به زندگی برگردد.

ازدواج نیکی میناژ

ازدواج جنجالی نیکی میناژ

خبرآنلاین

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-03 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :