سلبریتی هایی که با یکی از طرفداران خود ازدواج کردند!(۲)

سلبریتی هایی که با یکی از طرفداران خود ازدواج کردند!(۲) چه خبر از کجا ؟

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود , زمانی که جسیکا آلبا هنوز هنوز در فیلم «۴ شگفت انگیز» بازی نکرده و به شهرت نرسیده بود، یک ایجنت سینمایی به نام کش وارن از طرفداران شخصیت او در سریال «فرشته مرگ» بود.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود , البته اگر چه این سبک عمومیت دارد اما همیشه نیز صادق نیست و سلبریتی ها نیز گاهی طوری عاشق می شوند که شبیه داستان هاست. گاهی اوقات آن ها عاشق کسانی می شوند که نه خود و نه طرف مقابلشان انتظار آن را ندارد. در ادامه این مطلب شما را با شخصیت های مشهوری آشنا خواهیم کرد که عاشق طرفداران خود شده اند.

۶- کلزی گرامر

کایت والش یک مهماندار هواپیما بود که یکی از طرفداران سریال های «Frasier » و «Cheers» بود که از ملاقات با کلزی گرامر که ستاره هر دو سریال به شمار می آمد شگفت زده شده بود. در واقع این دو در پروازی به نیویورک با هم آشنا شدند. در آن زمان گرامر متاهل بود و بعدها که از همسر سوم خود جدا شد، رابطه اش با والش گرم تر شده و بدین ترتیب این دو از سال ۲۰۱۱ با هم زندگی می کنند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

۷- مت دیمون

شما به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟
مت دیمون اعتقاد دارد زیرا با عشق کنونی زندگی خود، لوسیانا باروسو، در یک کافه شلوغ آشنا شد.
باروسو که یکی از طرفداران این بازیگر سرشناس بود در آن زمان در کافه مذکور کار می کرد اما دیمون می گوید که عاشق یک زن معمولی شدن را یک خوشبختی و شانس بزرگ می داند.

وی در مصاحبه ای در این باره چنین گفته است:” من خوش شانس بودم.
من عاشق یک شخص معمولی شدم. نه یک بازیگر و نه یک بازیگر مشهور.
از آن جایی که این موضوع جلب توجه را دو برابر نمی کند این رابطه به سرعت پیش رفت”.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

۸- ریس ویثرسپون

این بازیگر سرشناس زمانی که شوهرش، تام توث، در آژانس استعدادیابی او مشغول بکار بود با او آشنا شده و ازدواج کرد. اما مشخص شده که توث از خیلی وقت پیش یکی از طرفداران و تحسین کنندگان ویثرسپون بوده است.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

۹- پاتریک دمپسی

جیلین فینک در آرایشگاه خود مشغول به کار بود که دمپسی برای کوتاه کردن موهای خود به آنجا رفت.
در آن زمان هنوز دمپسی در سریال «آناتومی گری» بازی نکرده بود ولی فینک برخی از فیلم های قبلی او را دیده و دمپسی را می شناخت. فینک می گوید که از دیدن دمپسی در آرایشگاه خود شوکه شده بود اما همزمان نیز خوشحال بوده زیرا از نظر او آقای دمپسی یکی از جذاب ترین مشتریان او بوده است”.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

پاتریک دمپسی و همسرش

۱۰- نیکلاس کیج

نیکلاس کیج در طول دوران فعالیت خود در هالیوود با زنان هالیوودی زیادی رابطه داشته است و در مقاطعی حتی با پاتریشیا آرکوت و لیزا ماری پرسلی هم ازدواج کرد. اما وی سومین همسر خود، الیس کیم، را زمانی ملاقات کرد که وی در یک رستوران به عنوان گارسن مشغول بکار بود.
کیم از کیج خواست که به او امضا بدهد اما کیج شماره تلفن خود را نیز روی برگه نوشت.
این دو اواخر آن سال با هم ازدواج کردند اما در کمال ناباوری سال گذشته از هم جدا شدند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

نیکلاس کیج

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

۱۱- الویس پرسلی

وقتی که الویس پرسلی همسرش، پریسیلیا، را ملاقات کرد وی تنها ۱۴ سال داشت و همراه با پدرش در یک پایگاه نظامی در آلمان زندگی می کرد. پرسلی نیز در همان پایگاه در حال آموزش دیدن بود و این دو هر چند وقت یکبار یکدیگر را می دیدند، البته با نظارت والدین پریسیلیا. این دو زمانی که پریسیلیا ۲۱ ساله شد با هم ازدواج کردند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

الویس پرسلی و همسرش

۱۲- جسیکا آلبا

زمانی که جسیکا آلبا هنوز هنوز در فیلم «۴ شگفت انگیز» بازی نکرده و به شهرت نرسیده بود، یک ایجنت سینمایی به نام کش وارن از طرفداران شخصیت او در سریال «فرشته مرگ» بود. این دو در هنگام فیلم برداری فیلم «چهار شگفت انگیز» با هم آشنا شده و بین این دو رابطه ای عاشقانه شکل گرفت. این دو از سال ۲۰۰۸ با هم ازدواج کرده و دو فرزند دارند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفداران خود

جسیکا آلبا و همسرش

روزیاتو

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :