سلبریتی هایی که با یکی از طرفداران خودشان ازدواج کردند!(۱)

سلبریتی هایی که با یکی از طرفداران خودشان ازدواج کردند!(۱) چه خبر از کجا ؟

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان , گاهی اوقات آن ها عاشق کسانی می شوند که نه خود و نه طرف مقابلشان انتظار آن را ندارد. در ادامه این مطلب شما را با شخصیت های مشهوری آشنا خواهیم کرد که عاشق طرفداران خود شده اند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان , البته اگر چه این سبک عمومیت دارد اما همیشه نیز صادق نیست و سلبریتی ها نیز گاهی طوری عاشق می شوند که شبیه داستان هاست. گاهی اوقات آن ها عاشق کسانی می شوند که نه خود و نه طرف مقابلشان انتظار آن را ندارد. در ادامه این مطلب شما را با شخصیت های مشهوری آشنا خواهیم کرد که عاشق طرفداران خود شده اند.

۱- استیو هاروی

استیو هاروی، مجری تلویزیونی مشهور آمریکایی هنگامی که در سالنی در شهر ممفیس در حال اجرای برنامه کمدی بود همسر آینده اش، مارجری را در میان جمعیت دید. سپس رو به جمعیت حاضران در سالن کرد و گفت:
” من نمی دانم که تو که هستی اما می خواهم با تو ازدواج کنم”.
هاروی در آن زمان با زن دیگری زندگی می کرد اما به وعده ی خود عمل کرده و در سال ۲۰۰۷ با مارجری ازدواج کرد.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

استیو هاروی و همسرش

۲- جان تراولتا

کلی پرستون، همسر کنونی جان تراولتا می گوید:
” من از سینما بیرون آمدم و پوستر فیلم Grease را روی دیوار دیدم و همانجا می دانستم که روزی با او خواهم بود. این را حس می کردم. در آن زمان حدوداً ۱۶ سال داشتم. واقعاض می دانستم این اتفاق می افتد و با خود گفتم که من با این مرد ازدواج خواهم کرد”. و ۱۳ سال بعد پرستون واقعاً پس از آشنایی با بازیگر محبوب خود در فیلم «کارشناسان» (The Experts) با جان تراولتا ازدواج کرد.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

جان تراولتا و همسرش

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

۳- جولیا رابرتز

جولیا رابرتز با چهره های بسیار شناخته شده ای نامزد بوده است و چیزی نمانده بود که با کیفر ساثرلند، همبازی خود در فیلم «مرگ بازان» (Flatliners) ازدواج کند اما ناگهان عاشق یک فیلم بردار به نام دانیل مودر شد که فیلم برداری فیلم «مکزیکی» (The Mexican) را بر عهده داشت و ار طرفداران رابرتز به شمار می آمد. البته مودر در آن زمان زن داشت و برای این که بتواند با رابرتز ازدواج کند همسرش را طلاق داد.
این دو ازدواج کرده و از سال ۲۰۰۲ با هم زندگی می کنند.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

جولیا رابرتز و همسرش

۴- توبی مگوایر

در سال ۲۰۰۳ و سر صحنه فیلم برداری فیلم «سیبیسکیت» (Seabiscuit) جنیفر می یر که یک طراح طلا و جواهرات بود همان کاری که طرفداران چهره های سرشناس می کنند را انجام داده و خود را به توبی مگوایر معرفی کرد. آن ها همان لحظات اول به هم علاقمند شده و در اسل ۲۰۰۷ با هم ازدواج کردند. متاسفانه اوایل سال جاری این دو از هم جدا شدند اما در هالیوود ۱۰ سال زندگی مشترک نیز یک عمر زندگی محسوب می شود.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

توبی مگوایر و همسرش

۵- روبن استودارد

اگر چه این دو در سال ۲۰۱۲ از هم جدا شدند اما روبن استودارد و همسر سابقش سوراتا زوری داستان عاشقانه جذابی داشتند که به درد فیلم های سینمایی هالیوودی می خورد. این خواننده مشهور در سال ۲۰۰۸ در حال امضا کردن سی دی های آهنگ های خود در فروشگاه والمارت بود و زوری نیز یکی از کسانی بود که امضا می خواست.
استودارد به محض دیدن زوری عاشق او شد.

ازدواج سلبریتی ها با طرفدارانشان

روبن استودارد

روزیاتو

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :