آلینا یاکوپووا مدل ۶ ساله روسی و زیباترین دختر جهان با ۲۲۰۰۰ فالوور اینستاگرامی +تصاویر

آلینا یاکوپووا مدل ۶ ساله روسی و زیباترین دختر جهان با ۲۲۰۰۰ فالوور اینستاگرامی +تصاویر چه خبر از کجا ؟

آلینا یاکوپووا زیباترین دختر مدل در دنیا مد و فشن ده ها هزار فالوور دارد و از مکان ها مختلف سرتاسر جهان برای او کامنت می گذارند او به عنوان زیباترین دختر در سال ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

آلینا یاکوپووا دختر بچه روسی که به عنوان باربی از او یاد می شود زیباترین کودک در حال حاضر جهان می باشد که توانسته است در اینستاگرام برای خود ۲۲٫۰۰۰ فالوور به دست آورد. او به عنوان زیباترین دختر مدل در سال ۲۰۱۹ انتخاب شده و تصویرش در معتبرترین مجله های مد و فشن منتشر شده و با برنده های معتبر ایتالیایی همکاری می کند. در ادامه عکس های از این مدل روسی را در نیک صالحی مشاهده کنید

آلینا یاکوپووا مدل ۶ ساله

یک کودک-مدل بسیار زیبای روسی که بسیاری او را «زیباترین دختر جهان» لقب داده اند بیش از ۲۲٫۰۰۰ فالوور در اینستاگرام دارد. آلینا یاکوپووا (Alina Yakupova)، ۶ ساله و اهل مسکو از سن ۴ سالگی وارد عرصه مدلینگ شده و با حضور در کمپین های تبلیعاتی دنیای مد و فشن برای برند لباس ایتالیایی Monnalisa Kids و روسی Yudashkin kids و Gloria Jeans برای خود نامی دست و پا کرده است.

عکس های مدل ۶ ساله روسی

آلینا دختر بچه مدل

این دختر زیبا که با حلقه های موی بلوند و لبخند جذابش بسیاری را شیفت خود ساخته توانسته روی جلد مجلات Instyle و Grazia که از مجلات شناخته شده دنیای مد و فشن هستند نیز قرار بگیرد.

همچنین بخوانید :  ماجرای درگیری کانیه وست و کیم کارداشیان در فضای مجازی

صفحه اینستاگرام آلینا که وی در آن به طور مرتب فتوشوت های اخیرش را منتشر می کند
اکنون ده ها هزار فالوور از مناطقی خارج از روسیه مانند آلمان، کاستاریکا و کالیفرنیا دارد که عکس های
او را لایک کرده و برایش کامنت های جذاب می نویسند.

آلینا زیباترین دختر مدل روس

زیباترین دختر مدل

آلینا یاکوپووا زیباترین دختر سال ۲۰۱۹

رومن کوخار، مدیر برنامه های آلینا وی را به خاطر تعهدش به اصول کاری و پیشرفتش در این صنعت در این سن پایین را ستوده و درباره او چنین گفته است: «اطمینان دارم که راز موفقیت آلینا نه تنها در زیبایی فرازمینی او بلکه در سخت کوشی و رشد مداومش، علیرغم سن کمی که دارد نهفته است».

البته این اولین باری نیست که یک بچه روسی در سنین پایین در دنیای مد و فشن به شهرت
می رسد. در سال ۲۰۱۷ نیز کودک-مدل دیگری به نام آناستازیا کنیازوا با چشم های آبی و ظاهر
شبه عروسکی خودش در رسانه های اجتماعی مشهور شد.

آلینا یاکوپووا

کودک مدل روسی

این مدل جوان برای برندهای روسی مختلفی تبلیغ می کرد. علاوه بر این، تایلین بلوندو نیز یک کودک-مدل فرانسوی بود که بعد از قرار گرفتن روی مجله ووگ به عنوان جوان ترین مدل تاریخ فرانسه که تصویرش روی این مجله قرار می گیرد تبدیل شد.

آلینا دختر ۶ ساله مدل

روزیاتو

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi