عکس های آلیا بهات ستاره بالیوود و جذاب‌ ترین زن آسیا

عکس های آلیا بهات ستاره بالیوود و جذاب‌ ترین زن آسیا چه خبر از کجا ؟

آلیا بهات ستاره سینمای هند که در یک خانواده هنری متولد شده است و پدرش از کارگردان های شناخته شده بالیوود می باشد به عنوان زیباترین زن آسیا انتخاب شده است.

آلیا بهات دختر کارگردان مشهور هندی ماهش بات به تازگی لقب جذاب ترین دختر آسیا را به خود اختصاص داده است. این بازیگر و مدل هندی که در زمینه خوانندگی نیز فعالیت دارد چهره زیبای دارد و در لیست زیباترین زنان آسیا قرار گرفته است. در ادامه عکس های از این هنرپیشه بالیوود را در نیک صالحی مشاهده کنید.

آلیا بهات جذاب‌ترین زن آسیا

ستاره فیلم‌های بالیوودی علیا بهات Alia Bhatt، لقب جذاب‌ترین زن آسیایی سال ۲۰۱۹ میلادی را بنا به نظرسنجی سایت UK-based weekly Eastern Eyezdx، به دست‌آورد و دیپیکا پادوکونه رتبه دوم و هیراخان رتبه سوم را کسب کرد. ماهیراخان بازیگر پاکستانی لقب چهارمین زن جذاب آسیا را از آنِ خود کرد.

آلیا بهات

آلیا ستاره سینمای بالیوود

این سایت هر سال این نظرسنجی را انجام می‌دهد و نتایج آن هفته پیش منتشر شد. این نظرسنجی بر پایه فعالیت‌های سینمایی ۲۰۱۹ و استایل‌های منحصر به فرد و ویژه و جایزه‌های مختلفی است که بازیگر کسب کرده است.

آلیا بهات

آلیا بازیگر خواننده و مدل هندی

این بازیگر ۲۶ ساله، در واکنش به کسب امتیاز گفت: همیشه بر این باورم که زیبایی حقیقی همیشه آن چیزی است که می‌تواند از هر آنچه چشم می‌بیند عبور کند و این مهم‌ترین چیز در زندگی است. سال‌ ها می‌ آیند و می‌ روند و سن ما افزایش می‌یابد و زیبایی و خطوط چهره‌مان تغییر می‌کند، اما قلب‌ های پاک همچنان بدون رقیب می‌ مانند و این چیزی است که باید روی آن متمرکز شویم.

آلیا بهات

عکس های آلیا بهات

لقب جذاب‌ترین زن آسیا به آلیا بهات

گفتنی‌ است انتخاب جذاب‌ترین زن آسیا، به رأی گیری آنلاین، پوشش رسانه‌ها و افکار عمومی در رسانه‌های اجتماعی بستگی دارد.

مسئول رسانه‌ای این نظرسنجی، علیا بهات را ملکه سینمای بالیوود توصیف کرد و گفت: انتخابی بهتر از این امکان نداشت. او علیا بهات را سمبل زنان قوی آسیا و یک سلبریتی موفق دانست.

آلیا بهات

آلیا جذاب ترین زن آسیا

در مورد پادوکونه، او پس از کسب همین عنوان در سال گذشته، امسال در مقام دوم قرار گرفت در حالی که هیراخان مقام سوم را کسب کرد و ماهیرا خان پاکستانی در رده چهارم قرار، جذابترین زن سال ۲۰۱۹ آسیا انتخاب شد.

رتبه پنجم: سوربهی چاندنا

رتبه ششم: کاترینا کایف

رتبه هفتم: شیوانگی جوشی

رتبه هشتم: نیا شارما

مرتبه نهم: مهویش حیات

رتبه دهم: پریانکا چوپرا

آلیا بهات

آلیا بازیگر بالیوود با لباس هندی

این نظرسنجی در ۱۳ دسامبر انجام شد و در نظرسنجی جذاب‌ترین مرد هرتیک روشن رتبه نخست را به‌ دست‌ آورد.

تابناک باتو

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :