کشف جسد آلن اونیل بازیگر سریال «پسران آشوب» در منزلش!

کشف جسد آلن اونیل بازیگر سریال «پسران آشوب» در منزلش! چه خبر از کجا ؟

جسد آلن اونیل بازیگر پسران آشوب یا فرزندان آشوب در آپارتمانش یافت شد . آلن اونیل متولد کشور ایرلند و چهل و هفت ساله بود .

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب در سن چهل و هفت سالگی به دلیل مشکلات قلبی و مصرف بیش از حد سیگار و اعتیاد به مشروبات الکلی در گذشت و جسدش در منزلش کشف شد .

 

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

 

آلن اونیل بازیگر سریال «پسران آنارشی» یا «پسران آشوب» مرده پیدا شد. آلن اونیل در این سریال آمریکایی در نقش «هیو» بازی کرده بود. جسد این بازیگر ۴۷ ساله در آپارتمان وی در لس‌آنجلس پیدا شد.

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

آلن اونیل بازیگر سریال پسران آشوب

این بازیگر متولد ایرلند از مشکلات قلبی رنج می‌برد و در عین حال بسیار سیگار می‌کشید و مشکلات اعتیاد به الکل نیز داشت. اونیل در فصل ۶ و ۷ سریال «پسران آنارشی» نقش‌آفرینی کرد، اما کار حرفه‌ای او از دهه ۱۹۹۰ شروع شده بود. وی از بازیگران دایمی سریال درام «Fair City» نیز بود که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ پخش می شد و در سریال‌های متعددی بازی کرده بود.
وی قرار بود در فیلم ترسناک «چارلی زندگی می‌کند» جلوی دوربین برود.

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

آلن اونیل بازیگر

«پسران آشوب» سریال تلویزیونی پرطرفدار گانگستری در ایالات متحده آمریکا است.
که از سوی مجله تایم در سال ۲۰۰۹ در ردیف ۱۰ سریال برتر تلویزیونی آمریکا قرار گرفت. این سریال را یکی از خشن‌ترین سریال‌های تلویزیونی آمریکا در سال‌های اخیر دانسته‌اند و برخی منتقدان آن را ملهم از «پدرخوانده» خوانده‌اند.

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

درباره سریال فرزندان آشوب بیشتر بدانید

 

فرزندان آشوب یا فرزندان هرج و مرج (به انگلیسی: Sons of Anarchy) نام یک سریال تلویزیونی پرطرفدار گانگستری در ایالات متحده آمریکا است که هم اکنون پخش فصل هفتم (فصل پایانی) آن به پایان رسیده است.

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

سریال پسران آشوب

مجله تایم در سال ۲۰۰۹ این سریال را در زمره ۱۰ سریال برتر تلویزیونی آمریکا قرار داد

داستان سریال در مورد یک باند موتورسوار در یک شهر خیالی بنام چارمینگ است که در نزدیکی شهر استاکتون، کالیفرنیا قرار دارد. نام این باند «فرزندان آشوب» است و در کار قاچاق اسلحه‌اند. قصه این مجموعه دربارهٔ یک گروه از اوباش و الوات خطرناک و تبهکار آمریکایی است که زندگی خود را صرف کارهای خلاف می‌کنند اما گاهی به صورت انجمن در کارهای خیر نیز شرکت دارند.

آنها خرج زندگی خود را نیز از طریق قاجاق اسلحه و یک تعمیرگاه عمومی که در ان به مکانیکی خودروها میپردازند به دست می‌آورند. این گروه از مردان و زنانی تشکیل شده که مدام با موتورسیکلت‌های خود از جایی به جای دیگر می‌روند. اداره استدیوی پورن و ایجاد دعوا و دردسر دغدغه و سرگرمی روزمره اکثر این قانون گریزان است. آنان هر روز با مردم، نیروهای پلیس و کلانتر درگیر می‌شوند و تلاش می‌کنند از طریق زور حرف خود را به کرسی بنشانند. در این شرایط هر کسی که تن به خواسته هایشان نمی‌دهد، باید با آنان وارد مجادله شود.

آلن اونیل بازیگر پسران آشوب

آلن اونیل بازیگر مجموعه پسران آشوب

جوایز سریال پسران آشوب

در کارنامه جوایز آن کسب سه جایزه و نامزدی برای دریافت ۱۰ جایزه به چشم می‌خورد.
دریافت جایزه بهترین بازیگر زن (کیتی ساگال) از گلدن گلوب ۲۰۱۱،
کسب جایزه بهترین بازیگر مرد (رایان هورست)
و نامزدی در رشته‌های بهترین سریال و
بهترین بازیگر زن (کیتی ساگال) از جوایز ستلایت و… از جمله افتخارات این سریال است.

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :