آشفته ترین خانواده های هنرمندان هالیوود را بشناسید!

آشفته ترین خانواده های هنرمندان هالیوود را بشناسید! چه خبر از کجا ؟

آشفته ترین خانواده های هالیوودی , سارا پیلین، نامزد سابق معاونت ریاست جمهوری ایالات متحده و خانواده پر سر و صدایش هیچ ترسی از هماوردی با خانواده های دیگر در زمینه اختلافات درون خانوادگی ندارند.

آشفته ترین خانواده های هالیوودی

آشفته ترین خانواده های هالیوودی , همه سلبریتی‌ها را انسان‌های کامل و بی عیب و نقص در نظر می‌گیرند. به همین دلیل وقتی کوچک ترین چیزی در زندگی این اشخاص خلاف این تصور را ثابت کند، موضوع جنجالی شده و اوضاع آقا یا خانم سلبریتی بیش از پیش به هم می‌ریزد.

در میان سلبریتی های هالیوود، خانواده هایی وجود دارند که آشفته و به هم ریخته هستند؛ از دشمنی با اعضای دیگر خانواده و طلاق های تلخ و پر سر و صدا تا حتی سوء مصرف مواد مخدر. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با خانواده‌هایی در هالیوود آشنا کنیم که بیش از هر خانواده دیگری با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.

وقتی که پای خانواده های از کنترل خارج شده به میان می آید، خانواده آزبورن ها حرف اول را خواهد زد. گوشه‌ای از مشکلات بغرنج این خانواده را می توان در برنامه تلویزیونی که در مورد این خانواده و با حضور خودشان به صورت «رئالیتی شو» در سال ۲۰۰۵ ساخته و ۴ فصل نیز ادامه داشت، دید. آزی، شارون، جک و کلی همواره در مورد مشکلاتی که خانواده آن ها دارد سخن گفته اند؛ از اعتیاد به مواد مخدر گرفته تا افسردگی و …

آشفته ترین خانواده های هنرمندان هالیوود

کلی آزبورن در کتاب خاطرات خود رازهای ناخوشایند خانواده‌اش را به رشته تحریر در می آورد و با جزئیات توضیح می دهد که در یکی از این اتفاقات ناخوشایند خانوادگی در سال ۲۰۰۲ وی مجبور بوده مانند پرستار از پدر و مادر ناخوش خود نگهداری و مراقبت کند.

همه می‌دانند که کیت و الیور هادسون دعوای حقوقی شدید و چند ساله‌ای با پدرشان، بیل هادسون داشته‌اند. در سال ۲۰۱۵، در روز پدر، اولیور عکسی از خود همراه با پدرش و کیت را در شبکه های اجتماعی خود گذاشت و «روز ترک پدر» را به وی تبریک گفت.

مدتی بعد الیور در یک برنامه ی زنده تلویزیونی گفت:
” در واقع یک گفتگو آغاز شده است… در حال حاضر ما با هم ارتباط داریم.

من یک گفتگوی سه ساعته جالب با او داشته ام.
برای همدیگر پیام می فرستیم. می خواهیم همدیگر را ببینیم. باید تلاش کنیم چیزهایی را ترمیم کنیم”.

پاشیده تریت و آشفته ترین خانواده های هالیوودی

خانواده پیلین ها

سارا پیلین، نامزد سابق معاونت ریاست جمهوری ایالات متحده و خانواده پر سر و صدایش هیچ ترسی از هماوردی با خانواده های دیگر در زمینه اختلافات درون خانوادگی ندارند. بر اساس گزارش روزنامه یو اس ای تودی، در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در یک مراسم جشن تولد در آلاسکا بین اعضای این خانواده درگیری و مشاجره ای بزرگ شکل می گیرد.
با توجه به گزارش پلیس در این جشن درگیری های فیزیکی شدیدی شکل گرفته بود.

آشفته ترین خانواده های هالیوودی

خانواده آشفته پیلین ها

خانواده بالدوین‌ها

به نظر نمی رسد که الک بالدوین هیچ گاه بتواند جایزه بهترین پدر دنیا را از آنِ خود کند.
وی در سال ۲۰۰۷ در یک پیام صوتی با صدای بلند و فریاد گونه دخترش، آیرلند بالدوین را «خوک کوچولوی بی فکر» خطاب کرده است. در آن زمان آیرلند تنها ۱۱ سال سن داشت. بدین ترتیب وی قرار سرکشی و دیدار با دخترش را از دست داد و در مبارزه حقوقی با همسر سابقش، کیم بسینگر، برای بدست آوردن قیومیت فرزند بیش از پیش با مشکل مواجه شد.

یک دهه بعد وی گفته بود که آن پیام صوتی هنوز هم دست از سر او برنمی دارد.
وی در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای در این مورد گفته است:

” افرادی وجود دارند که مرا نصحیت کرده و به من حمله می کنند و همواره از آن [پیام صوتی] به عنوان یک نیزه برای این کار استفاده می کنند.

این زخمی است که هیچ گاه التیام نخواهد یافت زیرا همیشه توسط افراد دیگر باز شده است.
این موضوع دخترم را برای همیشه آزرده است”.

آشفته ترین خانواده های هالیوودی

خانواده آشفته بالدوین‌ها

آشفته ترین خانواده های هالیوودی

خانواده لوهان‌ها

شاید بتوان خانواده لوهان ها را از هم پاشیده‌ترین و مشکل‌دارترین خانواده هالیوود دانست.

لیندسی لوهان و والدینش، دینا و مایکل، به اشکال مختلف با قانون و نظم دچار مشکل بوده‌اند.
لیندسی از سال ۲۰۰۷ چندین بار به جرم مصرف مواد مخدر دستگیر شده و چند بار نیز به مراکز ترک اعتیاد فرستاده شده است. مایکل لوهان نیز در سال های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۷ به ترتیب به جرم کلاهبرداری و زیر پا گذاشتن شروط دوره آزادی مشروط مدتی را پشت میله ها به سر برد.

وی در سال ۲۰۰۴ به جرم حمله مکرر به برادر ناتنی‌اش با کفش و چند جرم دیگر به بیش از ۲ سال زندان محکوم شد.
همسرش، کیت میجر نیز در سال ۲۰۱۲ از او شکایت کرده و در سال ۲۰۱۵ نیز درخواست جدایی داد.

آشفته ترین خانواده های هالیوودی

خانواده آشفته لوهان‌ها

باشگاه خبرنگاران

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :