انتقاد مجری تلویزیون از گزارشگری عادل فردوسی پور در بازی ایران و مراکش!

انتقاد مجری تلویزیون از گزارشگری عادل فردوسی پور در بازی ایران و مراکش! فرهنگی

گزارشگری عادل فردوسی پور در بازی فوتبال ایران و مراکش باعث شده تا محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت از وی انتقاد کند . محمود گبرلو معتقد است که گزارشگری عادل فردوسی پور فاجعه بود .

محمود گبرلو که متولد سال ۱۳۴۱ در شهر بندر گز می باشد مجری تلویزیون و کارشناس سینما است. محمود گبرلو همچنین از مجریان برنامه سینمایی هفت بوده‌ است. محمود گبرلو در طی اقدامی عجیب به انتقاد از گزارشگری عادل فردوسی پور حین بازی فوتبال ایران و مراکش کرده است .

 

گزارشگری عادل فردوسی پور

 

محمود گبرلو مجری سابق برنامه سینمایی هفت در اینستاگرام خود نوشت:

 

گزارشگری عادل فردوسی پور

 

گزارشگری عادل فردوسی پور در شب مسابقه ایران و مراکش فاجعه بود؛
نشان داد او مدیر و مجری لحظات بحران و هیجان نیست و در مقابل جواد خیابانی چقدر پخته و حرفه ای این لحظه حیاتی رو گزارش کرد. یکبار دیگه فیلم رو ببینید و کلمات فردوسی پور رو گوش کنید. اولا که اصلا حواسش نبود و تا چند ثانیه اصلا متوجه نشد که قضیه چیه؛ انگار به تلویزیون نگاه نمی‌کرد و بعد از کلمات بسیار سطحی استفاده کرد… این پسرها! …ای جونم کی‌روش!

و در عوض خیابانی بسیار مسلط هم لحظه گل رو خیلی رسا بیان کرد و هم در لحظه لفظ جهانی رو برای این گل و بازیکنان بکار برد و باز در لحظه به امتیاز بدست آمده هم اشاره کرد … تو استودیو هم عادل اونقدر هیجان کاذب داشت که حتی دریغ از دو کلمه کلام درست و حسابی و همش میگفت “دیگه نباید امشب آگهی پخش کنند” در صورتیکه اصلا بحث آگهی نبود، بلکه خبر ساعت ۲۲ باید روتین پخش می‌شد و یا عدم حضور تحلیلگری قوی که کمک حال او باشد؛

مثل صدر عزیز و در مقابل خیابانی و قاسمی زیبا ترین تحلیل را بر زبان جاری ساختند … وظیفه یک مجری در وهله اول کنترل خود و مخاطب در شرایط هیجانی و بحرانی است.

گزارشگری عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور حین گزارش

گزارشگری عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور

درباره محمود گبرلو بیشتر بدانید

 

محمود گبرلو دانش‌آموخته رشته برنامه سازی تلویزیونی و روزنامه‌نگاری است.
سال ۶۴ توانست به حوزه هنری تهران راه یابد و با آموزش دوره برنامه سازی تلویزیونی فعالیت هنری خود را به صورت حرفه ای شروع نماید. سپس سال ۶۷ وارد روزنامه رسالت شد و با پذیرش مسئولیت «دبیر گروه ادب و هنر» این روزنامه شد.

سال ۸۱ وارد خبرگزاری فارس شد و دبیر گروه فرهنگی آن گردید.

 

گزارشگری عادل فردوسی پور

محمود گبرلو

مشرق – گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :