ناصر ممدوح از کسالت همسرش و بیکاری خود گفت!

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-06 /
گردآوری :

کسالت همسر ناصر ممدوح , به هر حال یک هنرمند با کارش است که زنده است و من هم به طبع برای کارم دلتنگ هستم اما همانطور که گفتم ترجیح می دهم به مراقبت از همسرم بپردازم.

کسالت همسر ناصر ممدوح

کسالت همسر ناصر ممدوح , ناصر ممدوح پیشکوت عرصه دوبله و بازیگری سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت این روزهای خود گفت: این روزها هیچ فعالیتی ندارم چراکه همسرم دچار کسالت شده است و من بیشتر وقتم را برای همسرم می گذارم هر چند که همسرم پرستار ثابت دارد ولی دوست دارم خودم مستقیما به وضعیت وی رسیدگی کنم. وی افزود: به تازگی برای بازی در سریال رضا جودی، بیژن میرباقزی و همین طور سریال جدید کیانوش عیاری از من دعوت شد که قبول نکردم در آن ها ایفای نقش کنم چرا که درگیر وضعیت همسرم هستم.

کسالت همسر ناصر ممدوح

 

ناصر ممدوح و همسرش

وی در خصوص دلتنگی برای دوبله و بازیگری افزود: به هر حال یک هنرمند با کارش است که زنده است و من هم به طبع برای کارم دلتنگ هستم اما همانطور که گفتم ترجیح می دهم به مراقبت از همسرم بپردازم.

بدون شک گویندگی و کار دوبله اصلی ترین حرفه من است

ممدوح در خصوص اولویتش برای هنرهایی که دارد تصریح کرد: بدون شک گویندگی و کار دوبله اصلی ترین حرفه من است و من دوبله را بیشتر دوست دارم اما گاهی اوقات کارهایی در عرصه بازیگر نیز به من پیشنهاد می شود که قبول می کنم به طور مثال سیروس مقدم برای سریال اغماء از من دعوت کرد که در ماه مبارک رمضان پخش شد بعد از آن با فاکتور هشت به تلویزیون آمدم و چند کار دیگر که دلیل کم کاری ام نسبت به بقیه دوستان شاید این باشد که من در هر کاری جلوی دوربین نمی روم چرا که باید یک کار از جهات مختلف نظرم را جلب کند.

کسالت همسر ناصر ممدوح

ناصر ممدوح دوبلور و بازیگر پیشکسوت

ممدوح در خصوص وضعیت دوبله در ایران عنوان کرد: وضعیت دوبله خیلی خوب نیست و لی بد هم نیست شاید بهتر است بگوییم تعداد فیلم‌ها زیاد نیست و از طرفی تعداد گویندگان ما بیشتر از تعداد فیلم هاست. میزان

برچسب ها: