بن سان بهادری پسر بنیامین بهادری به دنیا آمد!+تصاویر

بن سان بهادری پسر بنیامین بهادری به دنیا آمد!+تصاویر فرهنگی

پسر بنیامین بهادری , بن سان پنج شنبه گذشته بیست و هفتم مهر به دنیاى ما اومد و انقدر تو این یک هفته درگیر ماجرا بودیم که نتونستم چند خط براتون بنویسم.

پسر بنیامین بهادری

پسر بنیامین بهادری , بنیامین بهادری (زادهٔ ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران) آهنگساز ، خواننده ، هنرپیشه و ترانه‌سرای ایرانی موسیقی پاپ است.وی در دهه«۸۰»یکی از پردرآمد ترین خواننده های ایران بود.وی ساکن خیابان فرشته است. بنیامین در سال ۱۳۸۹ با نسیم حشمتی ازدواج کرد و سپس در ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۰ صاحب دختری به نام بارانا شد. در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری درحال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحهٔ تصادفی شد. او در این حادثه همسر خود نسیم حشمتی را از دست داد. بعد از مرگ همسرش، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد و پس از وی در سال ۱۳۹۴ با «شایلی محمودی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد.

تولد پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری با انتشار تصویر زیر در کنار دخترش ( بارانا ) و پسرش ( بن سان ) نوشت :

پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری در کنار دخترش و پسرش

سلام به همه عزیزانم ٢٠۶- بن سان پنج شنبه گذشته بیست و هفتم مهر به دنیاى ما اومد و انقدر تو این یک هفته درگیر ماجرا بودیم که نتونستم چند خط براتون بنویسم. به جاى این چند روز تأخیر یه سورپرایز باحال دارم که به زودى تقدیمش مى کنم به شما. ٢٠٧- به نظرتون بچه باید چند روزش باشه که بتونه سوار هواپیما بشه؟! سى روز؟ چهل روز؟ پنجاه روز؟ خلاصه ما کم کم داریم چمدونا رو جمع و جور مى کنیم و این حرفا?? ٢٠٨- بالاخره من قبل از اینکه پدر این دو تا عزیز بشم، براى دل خودم و دل شما از عشق خوندم همیشه❤️ حالا نمى خوام تو این پست همه چیو بگم ولى در یک جمله: #صداى_خوبى_ندارم_مى_دونم_براى_عشق_تو_اما_مى_خونم ٢٠٩- عجب بالا و پایین داره دنیا. ولى دنیاى من وقتى خیلى غمگین میشه خودم و با همه عشق هاى به وصال رسیده خوشحال مى کنم. وقتى هم که مثل حالا دنیاى من رفته بالا و حالش خیلى خوبه، حال دلم رو به یاد همه عشق هاى بى وصال متعادل مى کنم. ٢١٠- گاهى براى یک صحنه شدیداً عاشقانه در یک فیلم میشه سال ها اشکى شد. یا براى خوشحالى خانواده دکتر ارنست بعد از رسیدن به ساحل میشه غصه ها رو فراموش کرد. ٢١١- توى این حال خوب آرزو مى کنم که هر کدوم از شماها به خواسته اى که همین الان در قلبتون پنهونش کردین برسید. دوستتون دارم بیشتر از دیروز و احتمالاً کمتر از فردا
پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری و پسرش بن سان

پسر بنیامین بهادری

بن سان پسر بنیامین بهادری

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :