انتقاد تند از نحوه پوشش جام جهانی فوتبال در صدا و سیما!

انتقاد تند از نحوه پوشش جام جهانی فوتبال در صدا و سیما! فرهنگی

پس از برد تیم ملی فوتبال ایران در بازی اول خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تلویزیون و صدا و سیما هیچ مصاحبه ای با ایرانیان حاضر در ورزشگاه را پوشش نداد .

پس از پخش بازی تیم ملی فوتبال ایران و مراکش ببینندگان تلویزیون شاهد این موضوع بودند که صدای استادیوم از تلویزیون قطع شده بود و پس از برد تیم ملی ایران هیچ تصویری از شادمانی ایرانیان حاضر در ورزشگاه پخش نشد و همین موضوع باعث انتقاد از نحوه پخش فوتبال از تلویزیون شد . در ادامه همچنین عکس هایی از چهره های معروف ایرانی در روسیه را خواهید دید.

 

پخش فوتبال از تلویزیون

 

این دیگر چه جورش است؟ این تلویزیون است یا رادیو؟! در حالی که منطقی بود بعد از برد جانانه ایران در برابر مراکش تیم اعزامی رسانه ملی به روسیه به پوشش سریع و با حداقل تاخیر اتفافات بعد از پیروزی بپردازند اما به‌جای این روال منطقی ابتدا کلیپ‌هایی تاریخ مصرف گذشته روی آنتن رفت و بعد محمدحسین میثاقی صرفا به روایت صوتی اتفاقات بعد از بازی در برابر یک گوشی همراه پرداخت! .

پخش فوتبال از تلویزیون

این را بگذارید کنار قطع صدای استادیوم سن پطرزبورگ حین بازی و کاور گاه و بیگاه تصاویر تماشاگران و جایگزینی با تصاویر بی ربط تا دریابیم حتی اگر تیم ملی به دور بعد هم صعود کند رسانه ملی حتی از استانداردهای منطقه ای هم عقب ماند! بماند که بجای گزارشگر اعزامی به روسیه این فردوسی‌پور بود که از تهران بازی را گزارش کرد! چرا؟ مگر حق پخش بازی‌ها پرداخت نشده بود؟ راستی اگر صداوسیما حق پخش بازی‌ها را پرداخته چطور به رایگان و مفت و مجانی به پردیس‌های سینمایی اجازه پخش داده؟

پخش فوتبال از تلویزیون

 

در ادامه عکس هایی از حضور چهره های معروف کشورمان مانند پوریا پورسرخ ، سالار عقیلی و همسرش ، بهاره افشاری و پویا امینی در کشور روسیه را برای شما آورده ایم .

 

پخش فوتبال از تلویزیون

امین زندگانی و همسرش

پخش فوتبال از تلویزیون

پوریا پورسرخ و پویا امینی

پخش فوتبال از تلویزیون

شهرام حقیقت دوست و حامد برادران و پویا امینی و بهنام بانی در روسیه

پخش فوتبال از تلویزیون

بهاره افشاری و نیلوفر رجایی فر در روسیه

پخش فوتبال از تلویزیون

بهاره افشاری در روسیه

پخش فوتبال از تلویزیون

لیندا کیانی در روسیه

پخش فوتبال از تلویزیون

سالار عقیلی و همسرش و پسرش در روسیه

پخش فوتبال از تلویزیون

شهرام حقیقت دوست در روسیه

سینما ژورنال – گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :