درخشش مهراوه شریفی نیا در کشور یونان!

درخشش مهراوه شریفی نیا در کشور یونان! فرهنگی

مهراوه شریفی نیا در یونان , فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهرانِ امروز به دنبال رویای خود می‌رود.

مهراوه شریفی نیا در یونان

مهراوه شریفی نیا در یونان , «پرسه در حوالی من» در دومین حضور بین المللی خود در فستیوال بین المللی «Bridges» کشور یونان در میان فیلم های برجسته و پر هزینه از نقاط مختلف جهان توانست نامزد دریافت سه تندیس طلایی در بخش های بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین فیلمبرداری (محمدرضا سکوت) و بهترین تدوین (کاوه ایمانى) شود.

موفقیت مهراوه شریفی نیا در در فستیوال «Bridges»

 

مهراوه شریفی نیا در یونان

موفقیت مهراوه شریفی نیا در یک فستیوال در یونان

  مهراوه شریفی نیا در این رقابت توانست تندیس طلایی بهترین بازیگر زن را از آن و خود و فیلم «پرسه در حوالی من» کند، یکی از نکته های حائز اهمیت حضور Bill Butler فیلمبردار با سابقه هالیوودی فیلم هایی همچون «آرواره‌ها» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و «راکی» اشاره کرد. این موضوع اهمیت نامزدی در بخش بهترین فیلمبردار را برای فیلم «پرسه در حوالی من» پر رنگتر میکند.
مهراوه شریفی نیا در یونان

مهراوه شریفی نیا در فیلم پرسه در حوالی من

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» پیش از این ۴-٩ اکتبر در بخش رقابتی فستیوال بین المللی ماربیا حضور داشت و در آنجا نیز مهراوه شریفی‌نیا کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن بود. در این فیلم مهراوه شریفی‌نیا، بهناز جعفری و … به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهرانِ امروز به دنبال رویای خود می‌رود. خبرآنلاین

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :