محسن کیایی : از هیچ یک از نقش هایی که بازی کردم پشیمان نیستم!

محسن کیایی : از هیچ یک از نقش هایی که بازی کردم پشیمان نیستم! فرهنگی

از هیچ کدام نقش هایی که تا کنون بازی کردم پشیمان نیستم و از پیشنهاد های جدید استقبال می کنم.

محسن کیایی از هیچ کدام نقش هایی که تا کنون بازی کردم پشیمان نیستم و از پیشنهاد های جدید استقبال می کنم.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص ملاک هایش برای انتخاب نقش گفت: برای من همه چیز در کنار هم مهم است از فیلم نامه و کارگردان و تهیه کننده گرفته تا بازیگران مقابل، در انتخاب من نقش دارند. وی در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: الان مشغول به کاری نیستم.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر

بازیگر «خط ویژه» در خصوص نقش هایی که تا کنون ایفا کرده است، گفت: از هیچ یک از نقش هایی که تا کنون بازی کردم، پشیمان نیستم و از همه پیشنهاد های بازیگری که به من می شود، استقبال می کنم و پذیرای نقش های متفاوت هستم. این بازیگر درخصوص علاقه اش به بازی در سینما یا تلویزیون اظهار داشت: سینما و تلویزیون را دوست دارم و برایم فرقی نمی کند که در کدام مدیوم بازی کنم.بازیگر «عصر یخبندان» درخصوص آخرین وضعیت سریال «هم گناه» گفت: فیلم نامه این سریال هم چنان در دست نگارش است.

بیوگرافی محسن کیایی :

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون (متولد سال ۱۳۶۰ – تهران) اهل ایران است. وی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینمای کشورمان است. فیلم‌شناسی محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون یک روز بخصوص (۱۳۹۴) نقطه کور (۱۳۹۴) بارکد (مصطفی کیایی۱۳۹۴) عصر یخبندان (مصطفی کیایی۱۳۹۳) خط ویژه (مصطفی کیایی۱۳۹۲) ضد گلوله (مصطفی کیایی۱۳۹۰) بعد از ظهر سگی (مصطفی کیایی۱۳۸۸) فیلم های تلویزیونی :راه در رو (سعید اقاخانی) پرده‌نشین (بهروز شعیبی) مهمان ویژه (نویسنده و بازیگر ۱۳۹۱) سر به راه (مجموعه تلویزیونی) کشیک قلب (حسین مهکام۱۳۹۵) باشگاه خبرنگاران جوان

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :