فصل سوم سریال «ستایش» بدون حضور بازیگر شبکه جم!

فصل سوم سریال «ستایش» بدون حضور بازیگر شبکه جم! فرهنگی

نقش رامسین کبریتى در فصل جدید هم حضور دارد و فقط بازیگر ندارد ولى کارکرد نقش صابر در سریال همچنان وجود دارد. همچنین خانم حدیث میرامینى هم در فصل سوم «ستایش» بازى ندارند .

فصل سوم سریال ستایش بدون حضور رامسین کبریتى و حدیث میرامینى در تهران آغاز شد.

فصل سوم سریال ستایش

مدیر تولید سرى جدید سریال «ستایش» در ارتباط با آخرین وضعیت ساخت این سریال گفت: فصل سوم ستایش از یازدهم فروردین در مناطق شرق تهران آغاز شده است و در حال حاضر تمام عوامل با انگیزه و اشتیاق فراوان سرکار حضور پیدا مى کنند. به احتمال بسیار قوى تصویربردارى این سریال ٨ ماه طول بی انجامد.

فصل سوم سریال ستایش

محمدرضا داودنژاد

وى افزود:
نقش رامسین کبریتى در فصل جدید هم حضور دارد و فقط بازیگر ندارد ولى کارکرد نقش صابر در سریال همچنان وجود دارد. همچنین خانم حدیث میرامینى هم در فصل سوم «ستایش» بازى ندارند که البته رایزنى هاى لازم با ایشان صورت گرفت ولى وى دلیل عدم حضور خود در سرى سوم «ستایش» را سفر خود به خارج از کشور عنوان کردند. بزودى با بازیگر جایگزین نقش حدیث میرامینى قرارداد خواهیم بست و نام آن را رسانه اى خواهیم کرد. رامسین کبریتی به شبکه ماهواره‌ای «جم» پیوسته است.

فصل سوم سریال ستایش

محمدرضا داودنژاد در فصل سوم سریال ستایش

این مدیرتولید خاطرنشان کرد:
داستان فصل سوم دقیقا از فرداى پایان فصل دوم آغاز مى شود.
سناریو سریال کامل است اما در حالت بازنویسى قرار دارد.

فصل سوم سریال ستایش

نرگس محمدی و حدیث میرامینی و مهدی سلوکی

سعید مطلبی نگارش فصل سوم ستایش را در ۳۰ قسمت بر عهده دارد و آرمان زرین کوب تهیه کننده و سعید سلطانی کارگردان این سریال است.فصل ۱ و ۲ ستایش، در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد.

فصل سوم سریال ستایش

مجید مشیری در سریال ستایش

نرگس محمدی ، داریوش ارجمند ، مهدی سلوکی ، زهرا سعیدی ، سیما تیرانداز ، محمود عزیزی ، مهدی پاکدل ، حدیث میرامینی و … از بازیگران فصل‌های پیشین این سریال بودند.

فصل سوم سریال ستایش

مهدی سلوکی

درباره رامسین کبریتی بیشتر بدانید

رامسین کبریتی متولد ۱۳۴۸ در تهران، بازیگر است . رامسین کبریتی فارغ التحصیل رشته بازیگری است، می گوید بازیگری شغل من است ابتدای فعالیتم با عشق کار می کردم، هنوز هم این عشق را دارم، و صبح تا شب برای یک نقش استرس می کشم .

فصل سوم سریال ستایش

رامسین کبریتی

شروع فعالیت رامسین کبریتی

اولین سریال که او با آن دیده شد، شاید سریال ولایت عشق را بتوان نام برد، در مدار صفر درجه هم سال ۸۶ حضور موفقی داشت، اما اصلیترین سریالی که بعث دیده شدن اش شد سریال ستایش از سال ۸۹ شد ولی او بازیگری پر کار نبود

وقتی رامسین کبریتی به GEM پیوست

او بعد از خروج از ایران با انتشار عکسی از ان بعنوان اولین روز آرامش خود نام برد، وی به دعوت مهدی مظلومی اولین کارگردانی پیوسته به شبکه جم راهی این کشور شد تا در سریال های این شبکه بازی کند

علت مهاجرت رامسین کبریتی

فریبا نادری با اشاره به حضور برخی بازیگران در شبکه های ماهواره ای اظهار کرد : رامسین کبریتی که به شبکه جم پیوسته در این سالها خیلی بدهکار بود، با توجه به شناختی که از او دارم ۹۰ درصد از دلایل رفتن او به خاطر شرایط مالی اش بود

سریال های تلویزیون رامسین کبریتی :

● مسابقه ستاره بیست (داور)
● شمارش معکوس
● بهشت گم‌شده
● اشتباه در اشتباه
● تنهاترین سردار (۱۳۷۳-۱۳۷۵)
● ولایت عشق
● مدار صفر درجه (۱۳۸۶)
● روشن‌تر از خاموشی
● شب دهم
● دایره تردید
● ستایش (۱۳۸۹-۱۳۹۰)
● تله‌ فیلم «روزهای شیرین» (۱۳۹۰)
● شهر هرت
● آسمان من (۱۳۹۴-۱۳۹۲)

فیلم های سینمایی رامسین کبریتی :

● (پس کوچه های شمرون) (۱۳۹۰)
● عروس فراری (۱۳۸۳)
● آواز قو (۱۳۷۹)
● شب‌های تهران (۱۳۷۹)

تسنیم – فتوکده

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :