شهین تسلیمی از ولخرجی های بازیگران جوان گفت!

شهین تسلیمی از ولخرجی های بازیگران جوان گفت! فرهنگی

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان از ولخرجی های بیش از حد بازیگران جوان و پس انداز نکردن برای دوران پیری شان گفت.

همانطور که می دانید بازیگری یکی از مشاغلی می باشد که بیمه ندارد و افراد پس از گذشتن از سنی ممکن است بیکار بمانند و برای دوره ای نتوانند پولی در بیاورند . به همین دلیل شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت کشورمان نکاتی را در این باره یادآور می شود.

 

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

 

شهین تسلیمی گفت:
بازیگران جوان هیچ اندوخته ای برای دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین‌های لوکس و سفرهای خارجی می کنند. از نظر من بهتر است بازیگران جوان اول به عاقبت خود فکر کنند و بعد به خوشگذرانی جوانی بپردازند زیرا زندگی بالا و پایین دارد و همیشه در اوج نیستند.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

شهین تسلیمی

شهین تسلیمی درباره پرکار بودن خود در عرصه بازیگری اضافه کرد:
ما بازیگران توانمند فراوانی در سن میانسال داریم و من هم خوش شانس بودم که با کارگردانان بزرگی کار کرده ام. از نظر خودم دلیل پرکاری من این است که می‌توانم نقش‌های متفاوتی را ایفا کنم. نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم اما بازیگران زنی که همسن من باشند و این توانایی را داشته باشند زیاد نیست.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

سمانه پاکدل و شهین تسلیمی

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» حضور برخی نابازیگران را در بازیگری اینگونه توصیف کرد:
دلیل اصلی این اتفاق در این است که تهیه کنندگان ترجیح می دهند تمام پول خود را به بازیگران جوان بدهند. همین عاملی می شود تا برای نقش های میانسال و کهنسال آثارشان از نابازیگرانی استفاده کنند که یا پول نمی گیرند و یا حتی برای نقش پول هم می دهند.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

امید علومی و شهین تسلیمی

تسلیمی با تاکید عدم آینده نگری بازیگران جوان خاطرنشان کرد:
متاسفانه بازیگران جوان ما وقتی ستاره هستند و هر روز کار جدید به آنها پیشنهاد می‌شود به فکر آینده خود نیستند. این بازیگران هیچ اندوخته ای برای دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین‌های لوکس و سفرهای خارجی می کنند. از نظر من بهتر است بازیگران جوان اول به عاقبت خود فکر کنند و بعد به خوشگذرانی و جوانی بپردازند زیرا زندگی بالا و پایین دارد و همیشه در اوج نیستند.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

شهین تسلیمی و نگار عابدی و دخترش

جزئیاتی از بیوگرافی شهین تسلیمی

شهین تسلیمی بازیگر زن سینما و تلویزیون وی متولد ۱۳۳۴ در خشکرود می باشد و ۶۲ سال سن دارد.

تحصیلات :
وی دارای دیپلم می باشد فعالیت هنری خودرا از سال ۱۳۷۱ با بازی در مجموعه چمدان آغاز نمود.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

شهین تسلیمی بازیگر

تسلیمی با بازی در سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت رسید و پس از آن در سریال‌های کمدی «چهارچرخ» و «خانه اجاره‌ای» بازی کرد.

وی متاهل می باشد و ازدواج کرده است.

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

ماجرای ازدواج و همسرش

سلیمی به همراه فرزندانش مجبور بود چند سالی خاک ایران را به مقصد هند ترک کند, علت این سفر یادگیری زبان انگلیسی بود . بعد از کشور هند به خاطر مکان تحصیل دخترش مجبور شد اقامت کشور ترکیه را بگیرد .

چند سالی در کشور ترکیه زندگی کرد اما نتوانست طاقت بیاورد و به ایران بازگشت .

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

رضا عطاران و شهین تسلیمی

همسر شهین تسلیمی احسان طالبی است که در کشور استرالیا زندگی می کنند هر از چند گاهی به ایران می آید, دختر خانم تسلیمی ساکن ترکیه است اما خانم تسلیمی هیچ وقت نتوانسته خارج از ایران زندگی کند .

شهین تسلیمی بازیگر پیشکسوت

شهین تسلیمی و شقایق دهقان

میزان – آریاپیکس

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :