آیا قسمت ششم سریال پرطرفدار پایتخت ساخته می شود؟!

آیا قسمت ششم سریال پرطرفدار پایتخت ساخته می شود؟! فرهنگی

قسمت ششم سریال پایتخت درصورتی ساخته می شود که تقاضای مردم و صدا و سیما باشد و محسن تنابنده و تیم نویسندگان به ایده های نابی دست یابند .

در این مطلب صحبت های سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت را در رابطه با ساخته شدن قسمت ششم این سریال می خوانید هم چنین از محل واقعی لوکیشن کارخانه در سریال پایتخت پنج مطلع خواهید شد .

سریال پایتخت

سیروس مقدم اعلام کرد :
هنوز هیچ تصمیمی برای بر ادامه «پایتخت» به شکل سریال توسط تیم تولید گرفته نشده است و فعلا داریم به نسخه سینمایی «پایتخت» فکر می‌کنیم و محسن تنابنده به دنبال ایده و سوژه‌ای ناب برای نسخه سینمایی آن است .

سریال پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

مقدم ‌افزود:
هرگاه مردم همچنان خواهان ادامه «پایتخت» باشند و مدیران فرهنگی و سازمان صداوسیما به این نیاز مخاطب لبیک بگویند و از همه‌ مهم‌ تر، محسن تنابنده و تیم فکری او به سوژه‌ای ناب و جذاب برسند، قطعا «پایتخت» ادامه خواهد داشت. در غیر این صورت ترجیح می‌دهیم که به ورطه تکرار نیفتیم و خاطره خوش پایتخت‌ها در ذهن مردم باقی بماند.

سریال پایتخت

نسرین نصرتی و سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت

مقدم در پایان گفت:
فیلمنامه و سوژه برای من حرف اول را می‌زند و به همین دلیل هم هست که نسخه سینمایی «پایتخت» می‌تواند این هدف را برآورده کند.

جزئیاتی از آمادگی سازمان اوقاف برای ساخت پایتخت شش

حجت‌الاسلام حسین سلیمانی، مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه سریال «پایتخت ۵» در نمایش چهره واقعی داعش به جامعه، بسیار مؤثر بوده است، بیان کرد: نماینده ولی فقیه حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی به ما مأموریت داده است تا در حوزه فیلم و سریال ورود کنیم. او ضمن ابراز رضایت از مجموعه پایتخت ۵ دستور داده‌ است تا در فرصت مناسب از عوامل این سریال دعوت و از این اقدام مؤثر و ارزشی، تقدیر به عمل آوریم.

سریال پایتخت

بازیگرهای سریال پایتخت ۵

حجت‌الاسلام سلیمانی با بیان اینکه ایجاد نشاط و شادی همراه با آگاهی‌بخشی،
یکی از الزامات جامعه سالم است، گفت:

یکی از بستر‌های مناسب و اثرگذار در ایجاد فضای نشاط آور،
صنعت فیلم و سریال است و سازمان اوقاف و امور خیریه، این آمادگی را دارد تا در صورت تمایل عوامل این سریال، در ساخت پایتخت ۶ در کنار آنان باشد و در تولید این مجموعه مشارکت کند.

سریال پایتخت

درباره مکان حقیقی کارخانه پایتخت ۵ بیشتر بدانید

سریال پایتخت ۵ با همه حواشی که در آن رقم خود امسال هم توانست مخاطبان زیادی را جذب کند
و درخواست ها برای ساخت سری جدید آن بعد از اتمام پایتخت ۵ آغاز شد .

سریال پایتخت

مکان حقیقی کارخانه پایتخت ۵

یکی از نکات جالبی که در داستان پایتخت ۵ با آن مواجه شدیم نبرد با داعش بود که لحظات دلهره آوری را برای مخاطبان تلویزیون رقم زد. محلی که بازیگران پایتخت ۵ در آن به نبرد با داعش پرداختند کارخانه ای بود که مکان حقیقی آن شناسایی شد.

مکانی که در سریال پایتخت به عنوان کارخانه جنگ زده سوریه نشان داده شد،
سیلوی گندمی بود که بدلیل نزدیکی به کارخانه سیمان شهر ری و آلودگی های ناشی از آن،
چند سالیست که تعطیل و به محل دیگری منتقل شده است.

طراح صحنه سریال پایتخت ۵ در واکنش به انتقادهای واردشده به لوکشین کارخانه سیمان شهرری و آسیب به بخش هایی از این کارخانه در صحنه های از دو قسمت آخر این سریال، اظهار کرد که :
کوچکترین آسیبی به این کارخانه که ارزش تاریخی دارد، وارد نشده است.

سینماگرام – خبرگزاری صبا – دنیای اقتصاد

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :