سروش صحت با فوق لیسانسه ها می آید!

سروش صحت با فوق لیسانسه ها می آید! فرهنگی

سروش صحت , از سوی دیگر گفته می‌شود تهیه‌کنندگان این سریال برای تولید فصل سوم آن هم با مدیران تلویزیون به توافق رسیده‌اند و اگر قرار به پخش شبانه باشد، فصل دوم تا روزهای پایانی سال ادامه خواهد داشت.

سریال فوق لیسانسه های سروش صحت

سروش صحت , همزمان با اعلام زمان پخش فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» عوامل این مجموعه تلویزیونی، از نام فصل سوم این مجموعه رو نمایی کردند: «فوق لیسانسه‌ ها». دومین فصل این مجموعه قرار است اوایل آذر ماه به روی آنتن برود و پخش آن تا پایان امسال ادامه پیدا کند و سپس تولید «فوق لیسانسه‌ها» در سال آینده آغاز شود.

سروش صحت

سریال فوق لیسانسه های سروش صحت

در فاصله کمتر از سه هفته تا آغاز پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها»، زمینه تولید فصل سوم این سریال به کارگردانی سُروش صحت فراهم و زمان کلید خوردن آن مشخص شده است.

سریال جدید سروش صحت

«لیسانسه‌ها» از سریال‌ های موفق و پربیننده سال گذشته تلویزیون بود که فصل زمستان در حدود ۳۰ قسمت روی آنتن شبکه سه رفت. از همان زمان زمزمه‌های تولید ادامه سریال به گوش می‌رسید و فصل دوم آن جلوی دوربین رفت. تولید فصل دوم «لیسانسه‌ها» در ادامه ۲۸ قسمت فصل اول است و تا ۶۰ قسمت ادامه خواهد داشت. قرار است پخش این مجموعه از شنبه چهارم آذرماه آغاز شود.

سروش صحت

هوتن شکیبا بازیگر سریال سروش صحت

از سوی دیگر گفته می‌شود تهیه‌کنندگان این سریال برای تولید فصل سوم آن هم با مدیران تلویزیون به توافق رسیده‌اند و اگر قرار به پخش شبانه باشد، فصل دوم تا روزهای پایانی سال ادامه خواهد داشت. «فوق‌لیسانسه‌ها» نام فصل سوم است که تولید آن برای سال آینده برنامه‌ریزی شده و به احتمال زیاد صحت کارگردانی آن را انجام خواهد داد. بازیگران این سریال هوتن شکیبا ، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی هستند . همشهری آنلاین

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :