واکنش پرستو صالحی به خواستگاری محمد نادری!

واکنش پرستو صالحی به خواستگاری محمد نادری! فرهنگی

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی , این وروجکی که اون بغل، دست به سینه نشسته محمد نادری یک دوست خوبِ یک همکار خوب و البته شیطونه ….

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی , چندین روز پیش پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای طرفداران خود در اینستاگرام لایو برگزار کرد ، که محمد نادری بازیگر تئاتر و تلویزیون از وی خواستگاری ( محض شوخی ) کرد و این خواستگاری از چشم دیگر طرفداران پنهان نماند. تا اینکه پرستو صالحی با انتشار این تصویر در صفحه خود نوشت :

خواستگاری کردن محمد نادری از پرستو صالحی

این وروجکی که اون بغل، دست به سینه نشسته محمد نادری یک دوست خوبِ یک همکار خوب و البته شیطونه که همیشه شوخی میکنه البته تشخیص شوخیش از جدی خیلی ساده بود ولی خب بعضی دوستان متوجه اش نشدن متاسفانه، ما هم مثل شماها گاهی با هم شوخی می کنیم?? و قطعا برای درخواست های جدی زندگیمون جای مناسب تر وجود داره آخه چرا تو لایو ؟!? دوستای گلم که انقدر مسئله ی ازدواج و تب و تاب ها و حواشی اونو دوست دارید این فقط یک شوخی بود، من و آقای نادری عین خواهر برادریم تمام. و قول میدم الان که خبری نیست ولی هر وقت هر مورد جدی تو زندگیم اتفاق افتاد خودم بهتون خبر بدم، قول? دوستون دارم و براتون آرزوی بهترین هارو دارم ???❤️

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی

تقاضای ازدواج محمد نادری از پرستو صالحی

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :