واکنش چهره های مشهور به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه!

واکنش چهره های مشهور به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه! فرهنگی

قلبم درد گرفت ، خیلی چیزها دلم میخواد بگم نمى تونم ، اینجا نمیشه ، اصلا تو زمین غیر مجاز خونه ساختن ، اصلا تو زمین ارث بابات ساختن ، آخه اینجورى ، چطورى خوابتون میبره

چهره های مشهور نلویزیون و سینمای کشورمان ایران به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه که دو فرزند مبتلا به بیماری سندرم داون دارد ، واکنش نشان دادند ، که در ادامه خواهید دید . با نیک صالحی همراه باشید .

واکنش چهره ها به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

تینا پاکروان بازیگر و کارگردان سینما نوشت :

تخریب خانه یک مادر با دو فرزند سندروم داون در شهرک ایثار ارومیه به بهانه ساخت غیرمجاز .
در روز مادر ،در شب سال نو !!!
از خشم خدا بترسید
#مادر
#عدالت
#انسان
#خداااا

خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

رضا صادقی خواننده مشهور نوشت :

سلام اقای شهر دار ارومیه :

خسته نباشید میگم به تو‌ همکارانت . خوشحالم اعمال قانون در این سطح با دقت انجام میشه … به شما چه ربطی داره یه خانواده با دوتا بچه سندروم دان اواره میشن ؟ اصلا مهم نیستن ، باور کن . اخه تو کرمانشاهم هستن و دارن میمیرن اونم مهم نیست ..
نمازت و که میخونی با ارامش بخون .. گفته بودن چیزی نگم . منم فقط تشکر کردم …
ضمنا اقای شهردار شریف و نجیب و قانون مدار ، این روزگار اینجوری نمیمونه …
به صورت بچه هات هر شب وقتی خوابن نگاه کن که جاشون گرمه شایدچهره بی پناه بچه هایی که اواره شدن نزاره تو بخوابی ….
الحکم یبقی مع الکفر و لا یبقا مع الظلم

پ ن : #شهردار_ارومیه_استعفا#یعنی_درد ? راستى یادم رفت بگم : باید دید زیر این اوار اون میلیاردا و دکلا پیدا نمیشه ؟

خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

واکنش رضا صادقی به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

آناهیتا افشار بازیگر سینمای ایران نوشت :

قلبم درد گرفت ، خیلی چیزها دلم میخواد بگم نمى تونم ، اینجا نمیشه ، اصلا تو زمین غیر مجاز خونه ساختن ، اصلا تو زمین ارث بابات ساختن ، آخه اینجورى ، چطورى خوابتون میبره ، خوشبحالتون که وجدان ندارین ، خدا از یه جایى به بعد بعضى از بنده هاش ول میکنه که تا آخرش تو کثافت غرق بشن ، تا تهش برین

خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

واکنش آناهیتا افشار به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر نوشت :

در پی پخش تصویر تخریب خانه خانواده‌ سه نفره دارای معلولیت در ارومیه ، رئیس بهزیستی این شهرستان اظهارکرد:
محل زندگی این سه معلول در منطقه ساخت و ساز شده نبوده و آن‌ها در خانه پسر بزرگ خانواده که معلولیت خفیف ذهنی دارد زندگی می‌کرده اند و خانه درحال ساخت بوده.
فریور گفت : دیشب وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی دستور دادند به وضعیت این سه معلول رسیدگی شود و پس از آن در محل حاضر شده و تا ساعت سه بامداد رسیدگی به وضعیت این خانواده در دستور کار قرار داشت.

وی با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده برای رسیدگی به وضعیت زندگی این خانواده گفت: پسر بزرگ خانواده سه روز قبل خانه‌ای را اجاره کرده بود که مادر، خواهر و برادر معلول وی نیز همراه با او زندگی می‌کرده اند. پس از مطلع شدن از وضعیت آنها، پول پیش اجاره این خانه به همراه یک سال اجاره آن را پرداخت کردیم و صبح امروز نیز مددکاران بهزیستی در محل زندگی این معلولان حاضر شدند تا وسایل مورد نیاز زندگی نیز برای این خانواده تهیه شود.

خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

واکنش المیرا شریفی مقدم به خراب کردن خانه یک مادر در ارومیه

بیماری سندروم داون

این کودکان خصوصیات ظاهری مشابهی دارندکه شامل علائم: نیمرخ مسطح،چشمان مورب رو به بالا، گوش های کوچک ، یک تک خط در وسط کف دست، زبان بزرگ، ماهیچه های کوتاه و مفاصل نرم… نوزادان مبتلا به این بیماری، بیش از حد سست و بی تعادل هستند و معمولاً دیرتر از کودکان دیگر به نقاط عطف رشد مانند چهار دست و پا رفتن، نشستن و راه رفتن می رسند.معمولاً این کودکان در زمان تولد قد و وزن معمولی دارند اما رشد آنها کند است واز همسالان خود کوچک تر به نظر می رسند.

درکودکان زیر ۲ سال ،کشیدگی کم و حرکات محدود ماهیچه موجب بروز اشکالاتی در مکیدن و غذا خوردن و مشکلات گوارشی دیگری چون یبوست می شود. کودکان نوپا و بزرگ تر نیز ممکن است در حرف زدن ،یادگیری و کارهای شخصی(غذا خوردن،لباس پوشیدن، دستشویی رفتن…) تأخیر زیادی داشته باشند.
سلامت نیوز: علت بروز سندروم داون چیست؟

علائم سندرم داون در هر کودک

سندرم داون به شکل متفاوتی بر توانایی های شناختی کودکان تأثیر می گذارد اما بیشترآنها دچار عقب افتادگی ذهنی خفیف تا میانه هستند. آنها می توانند بیاموزند و قادر به پرورش مهارت هایی هستند. این افراد با سرعتی کمتر از دیگران به اهداف خوددست می یابند بنابراین نباید آنان را با دیگران و حتی با خودشان مقایسه کنیم. درست تر است که بگوییم این افراد، انسانی هایی از نوع دیگرند و جذابیت ها و توانایی های خود را دارند.

نیک صالحی – سلامت نیوز

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :