بهنام بانی به شرط ضربه نخوردن به کار هنری اش بازیگر می شود!

بهنام بانی به شرط ضربه نخوردن به کار هنری اش بازیگر می شود! فرهنگی

بهنام بانی خواننده خوش صدای کشورمان که در صدر خواننده های معروف کشورمان قرار دارد با پیشنهادات بازیگری بسیاری هم مواجه می باشد .

بهنام بانی خواننده سی و یک ساله کشورمان که این روزها در اوج معروفیت و محبوبیت قرار دارد و صدا و قدرت خوانندگی وی باعث شد خیلی زود بر سر زبان ها بیفتد تا جایی که پیشهادات بازیگری هم به وی می شود .

بهنام بانی

محمد حاتم پور مدیر برنامه های بهنام بانی درباره فعالیت های این خواننده گفت: قطعه “صد سال” را دو روز گذشته منتشر کردیم، فعلا برنامه ای برای انتشار قطعه نخواهیم داشت و شاید تا دو ماه آینده قطعه جدید را منتشر کنیم.

بهنام بانی

وی درباره کنسرت های بانی اظهار کرد:
این خواننده تا اول ماه رمضان کنسرت تهران، آستارا، شیراز و اراک را قبل از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد کرد و ادامه کنسرت ها به بعد از ماه مبارک رمضان منتقل خواهد شد. تاریخ دقیق کنسرت های شیراز و اراک را به دلیل این که هنوز مجوز آن صادر نشده است نمی توانیم اعلام کنیم ولی نیمه دوم اردیبهشت ماه قبل از ماه مبارک رمضان این کنسرت ها برگزار خواهد شد.

بهنام بانی

کنسرت بهنام بانی

مدیر برنامه های بهنام بانی به فعالیت موسیقایی این خواننده در زمینه آلبوم پرداخت و توضیح داد:
بهنام بانی در حال حاضر آلبومی منتشر نکرده و به صورت تک قطعه فعالیت می کند. فضای آلبوم متاسفانه خوب نیست و آن قدر میزان دانلودها و کپی های غیرمجاز زیاد است که شرکت ما هر آلبومی در سال گذشته منتشر کرده بین ۷۰ تا ۱۵۰ میلیون ضرر مالی کرده ایم.

بهنام بانی

بهنام بانی و همسر شهاب حسینی

طاهری ادامه داد:
قرار بر این بود که آلبوم “عاشقم کرده” را منتشر کنیم اما با توجه به این فضا و دلایل منصرف شدیم چون در مهر و آبان ۹۶ با انتشار دو آلبوم بیش از ۱۰۰ میلیون ضرر دادیم.

بازیگری بهنام بانی

وی درباره فعالیت بانی برای تیتراژخوانی سریال ها بیان کرد:
تیمی ۵ نفره هستیم که حامد برادران به عنوان مدیر هنری ، بنده و بهنام بانی پیشنهادات را بررسی می کنیم. پیشنهادات زیادی برای تیتراژ سریال ها و حضور در فیلمهای سینمایی در حال ساخت و آثار شبکه نمایش خانگی شده است.

بهنام بانی

بهنام بانی و حامد برادران

حداقل در ۴ تا ۵ ماه گذشته ۷ مورد پیشنهاد شده است.
بررسی می کنیم اگر مناسب شخصیت و کار بهنام بانی باشد و ضربه ای به سیستم هنری او و مجموعه نزند استقبال می کنیم اما اگر طوری باشد که فضا متفاوت باشد و حس کنیم به کار ضربه می خورد در این آثار شرکت نخواهیم کرد.

بهنام بانی

بهنام بانی و مادرش

مدیر برنامه های بهنام بانی خاطرنشان کرد:
بررسی همه جوانب در پیشنهاداتی که تعداد آنها کم هم نیست اعم از بازیگری و خوانندگی به شرط پیشبرد منافع هنری بانی در اولویت کار ماست.

درباره حامد برادران بیشتر بدانید

حامد برادران متولد پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۷۰ ۲۳ در شهر تهران، فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع، خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و پرودیوسر موسیقی پاپ ایران است. برادران که تحصیلات اش در رشته مهندسی صنایع است به دلیل علاقه به موسیقی در این هنر فعالیت دارد. حامد برادران از تولیدکنندگان موسیقی ایرانی است. اولین ساخته حامد برادران آهنگ جادوی خاص با صدای سینا شعبانخانی بود.

بهنام بانی

حامد برادران

حامد برادران فعالیت حرفه ای خود را از سال ۸۶ آغاز کرد و با خواننده‌های پاپ از جمله:

بهنام بانی، سینا شعبانخانی، محمد علیزاده، خشایار اعتمادی، محمدرضا گلزار،
علیرضا طلیسچی، شهاب رمضان، مهدی احمدوند، میثم ابراهیمی،سامان جلیلی همکاری داشته اشت.

حامد در بهار ۹۵ با محمدرضا گلزار آشنا شد و رهبری ارکسترش را پذیرفت.
همچنین در تابستان ۹۵ به عنوان مدیر هنری بهنام بانی مشغول کار شد.

بهنام بانی

حامد برادران و محمدرضا گلزار

حامد برادران به عنوان پرودیوسر موسیقی در ایران فعالیت دارد.
حامد برادران به عنوان رهبر ارکستر محمدرضا گلزار از اسفند ماه ۱۳۹۵ تا کنون در شهرهای مختلفی کنسرت برگزار کرده‌است. اولین کنسرت محمدرضا گلزار به رهبری حامد برادران در بندرعباس برگزار شد در این کنسرت آهنگ‌هایی از قبیل دلم شکست، نگو نه، بگو آره، بهت عادت کردم (همراه با حامد برادران) اجرا شد.

بهنام بانی

حامد برادران و بهنام بانی

پس از آن در تهران، رشت، اهواز، کرمان، رامسر، اصفهان، خرم‌آباد کنسرت برگزار گردید.
حامد برادران علاوه بر محمدرضا گلزار رهبری ارکستر بهنام بانی را نیز عهده‌دار است.

 

میزان – نازدونه

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :