هنرمندان مشهور در اکران مردمی هزار پا | از رضا عطاران تا سارا بهرامی!

هنرمندان مشهور در اکران مردمی هزار پا | از رضا عطاران تا سارا بهرامی! فرهنگی

دیشب مراسم اکران فیلم رکورد شکن این روزهای سینما یعنی هزار پا با حضور رضا عطاران، سارا بهرامی و مهران احمدی در پردیس سینمایی باغ‌ کتاب برگزار شد.

دیشب ، ۲۷ تیر مراسم اکران هزار پا با حضور رضا عطاران، سارا بهرامی و مهران احمدی در پردیس سینمایی باغ‌ کتاب برگزار شد. فیلم هزارپا تا کنون توانسته خیلی از رکوردهای فروش در سینمای ایران را جابجا کرده است! در خلاصه فیلم سینمایی هزار پا آمده است که  رضا یک خلافکار است که متوجه می شود ، یک دختر پولدار که پزشک آسایشگاه جانبازان است نذر کرده با یک جانباز ازدواج کند. رضا تلاش می کند تا با توجه به اینکه یک پایش را از زانو به پاین از دست داده با این دختر ازدواج کند اما در همین زمان ها رضا درگیر گروهی می شود که کارشان شناسایی و ترور

اکران هزار پا

رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، لاله اسکندری، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی، امید روحانی، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، نعیمه نظام دوست، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری، علی عامل هاشمی، علی صالحی، بهرام ابراهیمی، ارشا اقدسی، شهین تسلیمی و … از بازیگران فیلم «هزارپا» هستند.

همچنین بخوانید :  عکس های بازیگران در اکران خصوصی فیلم«لامپ ۱۰۰»

این فیلم از چهارشنبه ۱۳ تیر ماه در سینماهای کشور اکران شد.

جالب است بدانید «هزارپا» رکورد فروش هفتگی سینما را شکست

فیلم سینمایی «هزارپا» با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی در شش روز توانست رکورد فروش هفتگی سینمای ایران را هم جا به جا کند. این در حالیست که سینماها در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل بودند.
پیش بینی می شود با توجه به استقبال مخاطبان، «هزارپا» به رکورد پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران برسد.

تصاویر اکران فیلم سینمایی هزار پا

سارا بهرامی و رضا عطاران و مهران احمدی

سارا بهرامی

سارا بهرامی و مهران احمدی

سارا بهرامی و مهران احمدی

سارا بهرامی

مهران احمدی

رضا عطاران

آخرین خبر/ سینما تیکت

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi