۸۰ درصد کارتن‌خواب‌های تهران، شهرستانی هستند

۸۰ درصد کارتن‌خواب‌های تهران، شهرستانی هستند اعتیاد

idna.ir :رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۸۰ درصد کارتن خواب‌های تهران شهرستانی هستند. به گزارش فارس، ابوالحسن فقیه روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در مشهد افزود: به دلیل عدم تشکیل ستادهای ساماندهی متکدیان و کارتن خوا‌ب‌ها، این افراد در مراکز استان‌ها و به ویژه کلان شهرها رو به ‌افزایش است. وی یادآور شد: ستادهای […]

idna.ir :رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۸۰ درصد کارتن خواب‌های تهران شهرستانی هستند. به گزارش فارس، ابوالحسن فقیه روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در مشهد افزود: به دلیل عدم تشکیل ستادهای ساماندهی متکدیان و کارتن خوا‌ب‌ها، این افراد در مراکز استان‌ها و به ویژه کلان شهرها رو به ‌افزایش است. وی یادآور شد: ستادهای ساماندهی متکدیان و کارتن خواب‌ها در استان‌ها باید مستقیماً زیر نظر استانداری‌ها‌ پشتیبانی و هدایت شوند.

۸۰ درصد کارتن‌خواب‌های تهران، شهرستانی هستند رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۸۰ درصد کارتن خواب‌های تهران شهرستانی هستند. به گزارش فارس، ابوالحسن فقیه روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در مشهد افزود: به دلیل عدم تشکیل ستادهای ساماندهی متکدیان و کارتن خوا‌ب‌ها، این افراد در مراکز استان‌ها و به ویژه کلان شهرها رو به ‌افزایش است. وی یادآور شد: ستادهای ساماندهی متکدیان و کارتن خواب‌ها در استان‌ها باید مستقیماً زیر نظر استانداری‌ها‌ پشتیبانی و هدایت شوند. وی در تشریح فعالیت‌های انجام شده در خصوص کارتن خواب‌های تهران گفت: سازمان بهزیستی از مهر ماه امسال تا کنون ۱۲۷ کارتن خواب را از مرکز اسلامشهر تحویل گرفته و زیر پوشش قرار داده است. وی ادامه داد: از مهر ۸۳ تا مهر امسال یک هزار و ۷۳۲ نفر کارتن خواب در تهران شناسایی و جمع‌آوی شدند. وی با انتقاد از عدم همکاری سازمان‌ها‌ی ذیربط گفت: تاکنون سازمان‌های مسئول هیچ کمکی برای ساماندهی این گروه نکرده و بهزیستی با اعتباری‌های داخلی هزینه‌های روزمره کارتن خواب‌ها را تأمین کرده است. فقیه خاطرنشان کرد: وزارت رفاه و تأمین اجتماعی ۶۰۰ میلیون ریال برای نگهداری این عده اختصاص داده است. به گفته رئیس بهزیستی کشور هر کارتن خواب نیازمند نبوده بلکه عده زیادی از آنان برای کار، مسافرت یا ادامه تحصیل به تهران آمده و جایی برای خوابیدن ندارند.

منبع خبر: شریف نیوز ۱۷-۱۰-۸۴

تاریخ بروزرسانی : 2006-01-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد