219 هزار نفر در ترکیه معتاد هستند - اعتیاد

۲۱۹ هزار نفر در ترکیه معتاد هستند

۲۱۹ هزار نفر در ترکیه معتاد هستند اعتیاد

ایسکانیوز : رئیس پلیس سازمان مبارزه با قاچاق و جرائم سازمان یافته کشور ترکیه از اعتیاد ۲۱۹ نفر در این کشور خبر داد. احمد بکر، رئیس پلیس سازمان مبارزه با قاچاق و جرائم سازمان یافته در حاشیه نشست پلیس ایران و ترکیه در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز” […]

ایسکانیوز : رئیس پلیس سازمان مبارزه با قاچاق و جرائم سازمان یافته کشور ترکیه از اعتیاد ۲۱۹ نفر در این کشور خبر داد.
احمد بکر، رئیس پلیس سازمان مبارزه با قاچاق و جرائم سازمان یافته در حاشیه نشست پلیس ایران و ترکیه در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز” ، افزود: بیشتر مواد مخدر مصرفی معتادان ترکیه حشیش است که از طریق کشورهای همسایه وارد خاک کشور می شود.
وی همچنین اظهار داشت: مواد مخدر صنعتی از کشورهای اروپایی وارد این کشور می شود که متاسفانه تاثیرات بدی را بر روی جوانان گذاشته است.
احمد بکر در خصوص حوزه های مبارزه با این معضل جهانی به خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز گفت: کشور ترکیه بیشترین تلاش در عرصه مبارزه با مواد مخدر در حوزه پیشگیری دارد.
وی ادامه داد: افراد از همان سن پایین مورد آموزش های پیشگیری از اعتیاد قرار می گیرند به طوریکه این مساله در کتاب های درسی آن ها درج شده و آن ها با این مواد آشنا می شوند.
رئیس پلیس سازمان مبارزه با قاچاق و جرایم سازمان یافته کشور ترکیه ادامه داد: همچنین برنامه هایی در راستای درمان اعتیاد در کشور ترکیه در حال انجام است که درصدد درمان معتادان از طریق مراکز درمانی هستیم.
احمد بکر در پایان از همکاری این کشور در مورد مبارزه با ورود مواد مخدر به ایران خبر داد و تصریح کرد: بر اساس مشابهات فرهنگی و مذهبی که بین دو کشور وجود دارد به نظر می رسد بتوانیم بهتر با این معضل جهانی به مبارزه بپردازیم.
کشور ترکیه با ۷۳ میلیون نفر جمعیت یکی از مهم ترین همسایگان کشور ایران محسوب می شود./۰۵/۱۲۵

خبرنگار: ۵۵۵

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2007-09-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :