۲/۱ میلیون معتاد تحت پوشش …

۲/۱ میلیون معتاد تحت پوشش … اعتیاد

مدیرکل اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از تحت پوشش قرار گرفتن یک میلیون و ۲۰۰ هزار معتاد از طریق نهادهای حمایتی در سال جاری خبر داد. به گزارش سلامت نیوز جهانگیر فدایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آسیبهای اجتماعی یکی از معضلات جدی در جامعه کنونی محسوب می شود که سعی شده […]

مدیرکل اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از تحت پوشش قرار گرفتن یک میلیون و ۲۰۰ هزار معتاد از طریق نهادهای حمایتی در سال جاری خبر داد.
به گزارش سلامت نیوز جهانگیر فدایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آسیبهای اجتماعی یکی از معضلات جدی در جامعه کنونی محسوب می شود که سعی شده تا کنون اقداماتی در جهت رفع آن صورت گیرد.وی تصریح کرد : در سال ۸۶ با توجه به بودجه پیش بینی شده در امر آسیبهای اجتماعی به نظر می رسد امسال شاهد اقدامات جدی تری در این حوزه باشیم.
فدایی گفت: جایگاه ویژه ای به زنان ، کودکان خیابانی و ریشه کنی اعتیاد اختصاص داده شده است و تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این موضوعات نشان دهنده توجه دولت به این امور است.
مدیرکل اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، به پیش بینی های صورت گرفته به منظور حمایت از معتادان اشاره کرد و گفت: بنا شده یک میلیون و ۲۰۰ هزار معتاد از طریق نهادهای حمایتی تحت پوشش قرار گیرند و باید گفت معضل اعتیاد جدی تر از سالهای گذشته دنبال خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: نگاه دولت در اجرایی شدن برنامه ها در جهت رفع معضل آسیب های اجتماعی و به خصوص اعتیاد است که امیدواریم این امر در سال ۸۶ محقق شود.

تاریخ بروزرسانی : 2007-04-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو