کشف ۱۳۵۳ کیلو مواد مخدر تنها در یک عملیات

کشف ۱۳۵۳ کیلو مواد مخدر تنها در یک عملیات اعتیاد

معاون عملیات نیروی انتظامی کشور از درگیری ماموران با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز میرجاوه و کشف ۱۳۵۳ کیلو گرم مواد مخدر خبر داد. سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان هنگام گشت زنی در مرز میرجاوه موفق به شناسایی این کاروان قاچاق شدند.این […]

معاون عملیات نیروی انتظامی کشور از درگیری ماموران با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز میرجاوه و کشف ۱۳۵۳ کیلو گرم مواد مخدر خبر داد.
سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان هنگام گشت زنی در مرز میرجاوه موفق به شناسایی این کاروان قاچاق شدند.این مقام مسئول در نیروی انتظامی ادامه داد: پس از شناسایی این کاروان، ماموران پلیس اقدام به محاصره قاچاقچیان مسلح کرده و بر اثر درگیری مسلحانه بین ماموران و قاچاقچیان یک نفر از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و ماموران پلیس در پاکسازی از محل مورد نظر موفق به کشف ۱۳۵۳ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

معاون عملیات نیروی انتظامی کشور با اشاره به عملیات دیگری در منطقه بافت استان کرمان افزود: ماموران انتظامی استان کرمان روز گذشته به یک دستگاه خودرو پژو در محور بافت مشکوک شدند و پس از توقف خودروی مذکور و بازرسی آن ۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر نیز دستگیر شدند.

تاریخ بروزرسانی : 2009-09-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو