چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان - اعتیاد

چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان

چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان اعتیاد

دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان منتشر می‌‏شود دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و […]

دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان منتشر می‌‏شود
دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. به گزارش”ایلنا” این کتاب‌‏ها با هدف پیشگیری از اعتیاد و براساس تاکید و توصیه رییس جمهورکه “انتظار می‌‏رود که خود به آموخته‌‏های آن عمل کنید تا بتوانیم در ایجاد جامعه‌‏ای سالم، بانشاط و بدون دخانیات سهیم باشید …” تهیه شده است.
در کتاب اول مقطع ابتدایی،مطالبی درباره سم سیگار، مواظب خودمان باشیم، چه چیزهایی به بدن آسیب می‌‏رساند، مواد خطرناک و زیان آور بدن و چگونه در برابر این مواد از خود محافظت کنیم را می‌‏خوانیم.
دردومین کتاب از این مجموعه کتاب‌‏های دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش نیز مطالبی درباره، هیچ وقت سیگار نمی‌‏کشیدم، سرزمین بدن و طوفان سیاه، تا حالا معتاد دیده‌‏اید، چه آدم‌‏هایی معتاد می‌‏شوند، چه کنیم تا معتاد نشویم را می خوانیم.
در مجموعه دو جلدی کتاب‌‏های دوره راهنمایی و متوسطه با عنوان مشترک ” ما هم در خطر هستیم ” نیز مطالبی در باره اعتیاد به سیگار، هیچ کس نمی‌‏خواست معتاد شود، چرا آدم‌‏ها معتاد می‌‏شوند، مواد اعتیاد آور، خطر مصرف مواد مخدر سنتی و صنعتی و بالا بردن مهارت‌‏های زندگی برای جلوگیری از اعتیاد، اصلاح باورهای غلط، قاچاق مواد مخدر و راه‌‏های پیشگیری از اعتیاد برای مخاطبان نوجوان و جوان ایرانی به طور شفاف و روشن بیان شده است.

«اظهارات افراد خارج از دبیرخانه ستاد، مندرج در سایت الزاماً به معنای موضع رسمی ستاد مبارزه با موادمخدر نمی باشد.»

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2009-07-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :