چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان - اعتیاد

چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان

چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان اعتیاد

دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان منتشر می‌‏شود دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و […]

دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. چهار کتاب پیشگیری از اعتیاد برای دانش‌‏آموزان منتشر می‌‏شود
دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با خطرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر سنتی و صنعتی چهار جلد کتاب منتشر کرد. به گزارش”ایلنا” این کتاب‌‏ها با هدف پیشگیری از اعتیاد و براساس تاکید و توصیه رییس جمهورکه “انتظار می‌‏رود که خود به آموخته‌‏های آن عمل کنید تا بتوانیم در ایجاد جامعه‌‏ای سالم، بانشاط و بدون دخانیات سهیم باشید …” تهیه شده است.
در کتاب اول مقطع ابتدایی،مطالبی درباره سم سیگار، مواظب خودمان باشیم، چه چیزهایی به بدن آسیب می‌‏رساند، مواد خطرناک و زیان آور بدن و چگونه در برابر این مواد از خود محافظت کنیم را می‌‏خوانیم.
دردومین کتاب از این مجموعه کتاب‌‏های دفتر سلامت و پیشگیری از آسیب‌‏های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش نیز مطالبی درباره، هیچ وقت سیگار نمی‌‏کشیدم، سرزمین بدن و طوفان سیاه، تا حالا معتاد دیده‌‏اید، چه آدم‌‏هایی معتاد می‌‏شوند، چه کنیم تا معتاد نشویم را می خوانیم.
در مجموعه دو جلدی کتاب‌‏های دوره راهنمایی و متوسطه با عنوان مشترک ” ما هم در خطر هستیم ” نیز مطالبی در باره اعتیاد به سیگار، هیچ کس نمی‌‏خواست معتاد شود، چرا آدم‌‏ها معتاد می‌‏شوند، مواد اعتیاد آور، خطر مصرف مواد مخدر سنتی و صنعتی و بالا بردن مهارت‌‏های زندگی برای جلوگیری از اعتیاد، اصلاح باورهای غلط، قاچاق مواد مخدر و راه‌‏های پیشگیری از اعتیاد برای مخاطبان نوجوان و جوان ایرانی به طور شفاف و روشن بیان شده است.

«اظهارات افراد خارج از دبیرخانه ستاد، مندرج در سایت الزاماً به معنای موضع رسمی ستاد مبارزه با موادمخدر نمی باشد.»

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2009-07-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :