پنهان‌سازی پاکت‌های سیگار‌

پنهان‌سازی پاکت‌های سیگار‌ اعتیاد

پنهان‌سازی پاکت‌های سیگار‌Reviewed by Afshari on Jun 13Rating: هموطن: محققان به تازگی دریافته‌اند که طراحی پاکت سیگار‌ها به گونه‌ای است که مشتری را به خرید تشویق می‌کند. به گفته آنها اغلب پاکت‌های سیگار رنگ‌های زیبا و جذابی دارند و گاهی عکس‌هایی روی آنها چاپ می‌شود که برای خریداران بسیار جالب است. از همین رو با […]

پنهان‌سازي پاكت‌هاي سيگار‌Reviewed by Afshari on Jun 13Rating:

هموطن: محققان به تازگی دریافته‌اند که طراحی پاکت سیگار‌ها به گونه‌ای است که مشتری را به خرید تشویق می‌کند. به گفته آنها اغلب پاکت‌های سیگار رنگ‌های زیبا و جذابی دارند و گاهی عکس‌هایی روی آنها چاپ می‌شود که برای خریداران بسیار جالب است.
از همین رو با توجه به سیاست‌های دولت کانادا در جهت محدودیت استعمال دخانیات به خصوص در بین جوانان، فروشندگان از نمایش پاکت‌های سیگار منع شده‌اند.
بنا بر قوانین جدید، فروشگاه‌ها نباید پاکت‌های سیگار را جلوی چشم بگذارند، بلکه باید آنها را جایی دور از چشم مشتری، مخفی کنند.
این در حالی است که هزینه خریداری قفسه‌هایی که از پشت آنها پاکت‌های سیگار دیده نمی‌شوند در حدود ۱۰۰۰ دلار برآورد می‌شود و بسیاری از فروشندگان نسبت به این قانون دست و پا گیر معترض شده‌اند.

تاریخ بروزرسانی : 2008-06-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو