واکسیناسیون هپاتیت B برای معتادان

واکسیناسیون هپاتیت B برای معتادان اعتیاد

با مشارکت شهرداری تهران و سازمان بهزیستی ، طرح واکسیناسیون هپاتیت B برای معتادان و خانواده های آنان در۱۲ نقطه از سطح شهر تهران به صورت رایگان اجرا شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت: در راستای مصوبات شورای عالی ایمن سازی کشور که افراد پرخطر باید واکسینه شوند […]

با مشارکت شهرداری تهران و سازمان بهزیستی ، طرح واکسیناسیون هپاتیت B برای معتادان و خانواده های آنان در۱۲ نقطه از سطح شهر تهران به صورت رایگان اجرا شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت: در راستای مصوبات شورای عالی ایمن سازی کشور که افراد پرخطر باید واکسینه شوند و گروه مصرف کنندگان مواد مخدر نیز جزواین گروه هستند ، شهرداری تهران از طریق شرکت شهر سالم اقدام به اجرای طرح واکسیناسیون هپاتیت B معتادان و خانواده های آنان به صورت رایگان کرد.دکتر حسنعلی غفاری افزود: با توجه به درخواست مسئولان بهزیستی تهران ، در۱۱ کمپ درمانی و یک اکیپ سیار اورژانس شهرداری در محل ، واکسیناسیون این افراد و خانواده هایشان انجام شد.

وی در مورد شناسایی معتادان در خصوص اجرای این طرح گفت: این افراد توسط بهزیستی شهرستان تهران معرفی شده بودند و مسئولیت اجرای طرح برعهده شهرداری تهران بود.

غفاری تصریح کرد: یکی از گروه های پرخطر در جامعه نیز افرادی هستند ک در جمع آوری غیر مکانیزه زباله فعالیت دارند که طی دو سال گذشته با هماهنگی مرکز بهداشت شهر سالم ، این افراد نیز واکسینه شدند که با این کار جامعه کارگری خدمات شهری تهران در سطح شهرتحت اجرای این طرح قرار گرفتند.

تاریخ بروزرسانی : 2007-05-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو