هزینه درمان معتادان ۴۰ هزار تومان است

هزینه درمان معتادان ۴۰ هزار تومان است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، طرح “نجات” را عاملی برای نجات جامعه و فرد معتاد دانست و گفت: امیدواریم که در پی اجرای این طرح از ابتدای هفته آتی، ظاهر تهران از معتادان ولگرد پاک شود. به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه […]

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، طرح “نجات” را عاملی برای نجات جامعه و فرد معتاد دانست و گفت: امیدواریم که در پی اجرای این طرح از ابتدای هفته آتی، ظاهر تهران از معتادان ولگرد پاک شود. به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه نشست علمی طرح نجات برای مسئولان مرکزهای DIC و MMT در سطح شهر تهران، به خبرنگاران گفت: مقدمات طرح نجات آماده شده و امروز تمامی دست اندرکاران طرح در سطح تهران توجیه شدند.وی تصریح کرد: از ابتدای هفته آینده شروع به جمع آوری معتادان پرخطر می کنیم. دستگیرشدگان به یکی از سه مرجع زندان، اردوگاه و یا مرکزهای درمانی فرستاده می شوند.
احمدی مقدم متذکر شد: در راستای آسان کردن موقعیت ترک اعتیاد برای معتادان، هزینه های درمانی را کاهش داده ایم و این مبالغ در مرکزهای دولتی به ۴۰ هزار تومان رسیده است.
وی توضیح داد: قرار است سازمان بهزیستی به خانواده هایی که توان مالی کافی برای پرداخت همین میزان را نیز ندارند، کمک هزینه پرداخت کنند.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به لزوم اصلاح برخی قوانین مربوط به مواد مخدر، افزود: بر اساس سیاست های مربوط به مواد مخدر از مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام، باید بسیاری از نگاهها به این مقوله تغییر یابد.

احمدی مقدم متذکر شد: تشکیل دادگاه درمان مدار از جمله الزام های این نگاه نوین است. در این نگاه دیگر معتاد صرفا مجرم نیست بلکه مجرم بیمار است و نیاز به درمان دارد.

وی همچنین در ارتباطا با طرح جمع آوری اراذل و اوباش، گفت: تمرکز بر رهبران و سرکرده های این دسته از اخلالگران نظم و امنیت جامعه است.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: این تعداد بسیار کم و در حد ۱۰۰ نفر هستند و نیروی انتظامی مرکزی را در کهریزک زیر نظر دادستانی برای نگهداری آنان پیش بینی کرده است.

وی در این ارتباط افزود: قرار است که مجازات این افراد اخلالگر در نظم عمومی، سنگین باشد.

احمدی مقدم درباره وضعیت رسیدگی به پرونده چند مامور خاطی طرح امنیت اخلاقی در میدان هفت تیر، بیان داشت: آن مسئله سه متهم داشت که دستور برخورد با آنان به فرمانده انتظامی تهران بزرگ داده شده است.

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2007-05-25
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز