مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی ..

مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی .. اعتیاد

مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی ..Reviewed by Test on Dec 8Rating: idna.ir:مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان فرد دارد. در تاریخ پنجشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۸۴ پزشک متخصص گفت: قرصهای روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان افراد مصرف‌کننده دارد. دکتر “صادق‌علی تازیکه” روز چهارشنبه در دومین روز کنفرانس […]

مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی ..Reviewed by Test on Dec 8Rating:

idna.ir:مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان فرد دارد.
در تاریخ پنجشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۸۴
پزشک متخصص گفت: قرصهای روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان افراد مصرف‌کننده دارد. دکتر “صادق‌علی تازیکه” روز چهارشنبه در دومین روز کنفرانس آموزش زیست‌شناسی افزود: این مواد بر روی سیستم عصبی تاثیر منفی گذاشته و اختلالاتی را در مغز، جنسیت ، خواب، درد، حافظه و درجه حرارت بدن ایجاد می کند.

یک پزشک: مواد روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان فرد دارد یک پزشک متخصص گفت: قرصهای روانگردان تاثیرات مخربی بر روی مغز، جسم و روان افراد مصرف‌کننده دارد. دکتر “صادق‌علی تازیکه” روز چهارشنبه در دومین روز کنفرانس آموزش زیست‌شناسی افزود: این مواد بر روی سیستم عصبی تاثیر منفی گذاشته و اختلالاتی را در مغز، جنسیت ، خواب، درد، حافظه و درجه حرارت بدن ایجاد می کند. به گفته وی، همچنین اختلال در سوخت و ساز بدن، افزایش ضربان قلب، تنش عضلانی، تهوع و استفراغ، اختلال در بینایی، غش و تعریق افراد از تاثیرات مخرب مصرف مواد روانگردان بر جسم افراد است. وی در خصوص خطر مواد مخدر و قرصهای روانگردان گفت: استفاده والدین از مواد مخدر، بیماری روانی والدین، والدین بی‌مسوولیت ، دلبستگی، رفتارهای سنین نوجوانی، ضعف در درس و فعالیتهای اجتماعی و دوستان ناباب از مهمترین عوامل رویکرد به مواد مخدر و قرصهای روانگردان در نوجوانان و جوانان است. تازیکه در ادامه این کنفرانس افزود: لذت، مدارا کردن با استرس ومزاحمت، اتفاقات ناخوشایند در زندگی، کنجکاو بودن و تعاملات اجتماعی نیز از عوامل مصرف مواد روانگردان است. به گفته وی، سن شروع اعتیاد به این مواد بین ‪ ۱۳‬تا ‪ ۱۹‬سالگی می‌باشد که بین سنین ‪ ۱۸‬تا ‪ ۲۰‬جوانان بیشترین مصرف این مواد را دارند.

منبع خبر: گرگان ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۴-۰۹-۰۹‬
فرستنده خبر: ۰۱

تاریخ بروزرسانی : 2005-12-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد