معلم ضد استعمال دخانیات،درگذشت

معلم ضد استعمال دخانیات،درگذشت اعتیاد

ایسکانیوز ـ آلن کار، معلم مذهبی ضد استعمال دخانیات، که نقش بزرگی در ترک میلیون ها سیگاری ایفا کرده بود، خود بر اثر سرطان ریه درگذشت. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از بی بی سی، آلن کار مرد ۷۲ ساله ای که توانسته بود ۲۳ سال قبل عادت سیگار کشیدن خود که […]

ایسکانیوز ـ آلن کار، معلم مذهبی ضد استعمال دخانیات، که نقش بزرگی در ترک میلیون ها سیگاری ایفا کرده بود، خود بر اثر سرطان ریه درگذشت. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از بی بی سی، آلن کار مرد ۷۲ ساله ای که توانسته بود ۲۳ سال قبل عادت سیگار کشیدن خود که روزانه صد عدد بود را ترک کند از آن پس فعالیت خود را در ارتباط با دادن نصیحت هایی به افراد سیگاری برای ترک سیگار آغاز کرد و بدین وسیله میلیونر شد.
کتاب او در مورد راه های آسان برای ترک سیگار بود که به عنوان پر فروش ترین کتاب بین‌المللی معرفی شد و سراسر دنیا از طرح های آلن استفاده می کردند.
هنگامی که مشخص شد که او بیمار است او از این حربه استفاده نمود تا مردم را تشویق به ترک سیگار کند. زیرا از ۲۳ سال قبل پس از ترک سیگار احساس می کرد که شادترین مرد روی زمین است.
قابل توجه است که آلن در اتاق خود نزدیک روستای مالاگا در اسپانیا در گذشت و مرگ او بر اثر سرطان ریه غیر قابل جراحی تشخیص داده شده است. همچنین به اعتقاد دوستانش جلسه هایی که برای افراد سیگاری تشکیل می داد و این افراد به شدت سیگار می کشیدند نقش عمده ای در بیماری او داشته است علاوه بر این که او ۲۳ سال قبل جزو افرادی بوده که به شدت سیگار می کشیده و این امر هم در بیماری او بی تاثیر نبوده است.

تاریخ بروزرسانی : 2006-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو