معتادان در کنار خانواده مشاوره پذیر‌ترند.

معتادان در کنار خانواده مشاوره پذیر‌ترند. اعتیاد

idna.ir : ولی‌الله داوریان: در زندان‌ها علاوه بر کلاس‌های مشاوره دوره‌های سه ماهه ترک جسمی و روانی زیرنظر پزشک انجام می‌شود. وی به آمار زندانیان معتاد در استان اشاره نکرد ولی اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد زندانیان در استان چهارمحال و بختیاری تریاک مصرف می‌کنند. معاون زندان‌های استان چهارمحال و بختیاری: معتادان در کنار […]

idna.ir : ولی‌الله داوریان: در زندان‌ها علاوه بر کلاس‌های مشاوره دوره‌های سه ماهه ترک جسمی و روانی زیرنظر پزشک انجام می‌شود. وی به آمار زندانیان معتاد در استان اشاره نکرد ولی اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد زندانیان در استان چهارمحال و بختیاری تریاک مصرف می‌کنند.

معاون زندان‌های استان چهارمحال و بختیاری: معتادان در کنار خانواده مشاوره پذیر‌ترند خبرگزاری فارس: معاون زندان‌های استان چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری کلاس‌های مشاوره برای معتادان در حضور خانواده‌هایشان تأثیر چشم‌گیری بر روند ترک اعتیاد آن‌ها دارد. ولی‌الله داوریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد افزود: در زندان‌ها علاوه بر کلاس‌های مشاوره دوره‌های سه ماهه ترک جسمی و روانی زیرنظر پزشک انجام می‌شود. وی به آمار زندانیان معتاد در استان اشاره نکرد ولی اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد زندانیان در استان چهارمحال و بختیاری تریاک مصرف می‌کنند. داوریان افزود: باید نگرش‌ها را نسبت به افراد معتاد عوض کنیم و آنها را تنها به چشم یک بیمار ببینیم در ضمن بین تمامی نیروهایی که برای نگهداری و ترک اعتیاد بیماران معتاد کار می‌کنند باید یک هماهنگی به وجود آید و به صورت متمرکز با هم کار کنند تا مشکلات خیلی سریع‌تر رفع شوند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس ۱۰-۶-۸۴

تاریخ بروزرسانی : 2005-11-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو