معتادان تزریقی فاقد کارت درمان ..

معتادان تزریقی فاقد کارت درمان .. اعتیاد

معتادان تزریقی فاقد کارت درمان ..Reviewed by Afshari on May 5Rating: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از ادامه طرح جمع آوری معتادان تزریقی فاقد کارت تحت درمان خبر داد. سرهنگ سیدجواد کشفی، در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر، ماموریت پلیس، برخورد با معتادان صرفا تزریقی فاقد کارت […]

معتادان تزریقی فاقد کارت درمان ..Reviewed by Afshari on May 5Rating:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از ادامه طرح جمع آوری معتادان تزریقی فاقد کارت تحت درمان خبر داد.
سرهنگ سیدجواد کشفی، در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر، ماموریت پلیس، برخورد با معتادان صرفا تزریقی فاقد کارت تحت درمان است.وی در ارتباط با سایر معتادان مواد مخدر، گفت: مقوله برخورد با سایر معتادان که از آنها به عنوان بیمار روحی نام برده می شود، بر عهده وزارت بهداشت است و پلیس هیچ برنامه ای برای جمع آوری آنها ندارد.

کشفی، با تاکید بر اینکه دیگر هیچ معتادی روانه زندان نمی شود، افزود: حدود یک سال است که پلیس فقط جمع آوری معتادان تزریقی فاقد کارت تحت درمان را دنبال می کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه معتادان تزریق فاقد کارت پس از جمع آوری به تشکل های غیردولتی طرف قرارداد با وزارت بهداشت و بهزیستی تحویل می شوند، گفت: تا کنون حدود ۶ هزار معتاد تزریقی از سطح شهر تهران جمع آوری شده است.

وی در ارتباط با نصب دستگاههای خودپرداز سرنگ در سطح شهر تهران، ضمن اظهار بی اطلاعی، افزود: پلیس از نصب این دستگاهها خبری ندارد.

تاریخ بروزرسانی : 2008-05-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو