مرگ چهار معتاد در یک مرکز ترک اعتیاد

مرگ چهار معتاد در یک مرکز ترک اعتیاد اعتیاد

ایسنا-چهار مرد که برای ترک اعتیاد به یک مرکز ترک اعتیاد فاقد مجوز مراجعه کرده بودند، به طرز مشکوکی جان باختند.در این حادثه که مقارن ۵ آذر ماه سال جاری، در شهرستان ارومیه رخ داد، ماموران کلانتری ۲۰ این شهرستان از موضوع مطلع شده، با حضور در محل مشاهده کردند: چهار تن در طبقه زیرزمین […]

ایسنا-چهار مرد که برای ترک اعتیاد به یک مرکز ترک اعتیاد فاقد مجوز مراجعه کرده بودند، به طرز مشکوکی جان باختند.در این حادثه که مقارن ۵ آذر ماه سال جاری، در شهرستان ارومیه رخ داد، ماموران کلانتری ۲۰ این شهرستان از موضوع مطلع شده، با حضور در محل مشاهده کردند: چهار تن در طبقه زیرزمین یک مرکز ترک اعتیاد (مؤسسه تبلیغاتی ترک اعتیاد) که فاقد مجوز قانونی بوده است، در حالی به طرز مشکوکی فوت شده‌اند که دودکش بخاری نصب شده در این محل داخل یک سطل آب قرار داده شده است. در این حال با حضور نماینده شرکت گاز و بررسی نصب غیرمجاز لوله بخاری، اعلام شد: این عمل به انتشار گاز در محل منجر شده است.
به گزارش ایسنا با بررسی‌های پلیس فوت شدگان به هویت «م ــ الف» ۲۲ ساله، «ج ــ ی» ۴۰ ساله، «ع ــ ح» ۳۵ ساله و «ع ــ ش» ۲۶ ساله که همگی معتاد بودند، شناسایی شدند.
بدین ترتیب با انتقال اجساد به پزشکی قانونی و بررسی علت فوت، مشخص شد: هر چهار تن بر اثر خفگی با گاز دی‌اکسید کربن جان خود را از دست داده‌اند.

تاریخ بروزرسانی : 2006-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد