مرگ دو جوان بر اثر مصرف مشروبات

مرگ دو جوان بر اثر مصرف مشروبات اعتیاد

مرگ دو جوان بر اثر مصرف مشروباتReviewed by Afshari on Jul 4Rating: مهر: رئیس پلیس ورامین از مرگ دو جوان و فلج شدن یک فرد بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر داد. سرهنگ علی قاسم خانی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: مردم طی تماس تلفنی مرکز درمانی با پلیس ۱۱۰ از […]

مرگ دو جوان بر اثر مصرف مشروباتReviewed by Afshari on Jul 4Rating:

مهر: رئیس پلیس ورامین از مرگ دو جوان و فلج شدن یک فرد بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر داد.
سرهنگ علی قاسم خانی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: مردم طی تماس تلفنی مرکز درمانی با پلیس ۱۱۰ از وخیم بودن وضعیت جسمانی سه جوان بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر دادند و ماموران نیروی انتظامی نیز برای بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.وی افزود: پس از انتقال این سه جوان به بیمارستان و انجام آزمایش های متعدد، کادر درمانی اعلام کردند که مشروبات الکلی مصرف شده سمی بوده و باعث ایجاد اختلال در سیستم اعصاب این جوانان شده است.

قاسم خانی ادامه داد: بر اثر این حادثه دو نفر از جوانان به دلیل مصرف زیاد مشروبات الکلی و خونریزی شدید داخلی جان خود را از دست دادند و نفر سوم نیز به دلیل کمتر مصرف کردن این مشروبات بینایی دو چشم خود را از دست داد و فلج شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: این مشروبات الکلی سمی از سوی فردی در خانه اش ساخته شده و در اختیار جوانان قرار می گرفت که پس از بازرسی های پلیس فرد سازنده و توزیع کننده دستگیر و روانه زندان شدند.

وی از خانواده ها خواست تا با دقت بیشتری بر عملکرد جوانان خود نظارت کنند و جوانان نیز باید با عواقب استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر آشنا شوند و با آگاهی کامل به سمت اینگونه رفتارهای خطرناک نروند.

تاریخ بروزرسانی : 2008-07-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو