مردی که روزانه ۵۰۰ هزار تومان مخدر مصرف میکرد

مردی که روزانه ۵۰۰ هزار تومان مخدر مصرف میکرد اعتیاد

idna.ir :دستگیری سارقی که روزانه ۵۰۰ هزار تومان مواد مخدر مصرف می کرد. در پی گزارش سرقت های متعدد در منطقه شهرک مسعودیه تهران ماموران پایگاه ششم آگاهی تهران تحقیقات خود را برای دستگیری سارق آغاز کردند. ماموران پس از بررسی متوجه شدند سرقت ها توسط یکی از ساکنان شهرک انجام شده است. پلیس بلافاصله […]

idna.ir :دستگیری سارقی که روزانه ۵۰۰ هزار تومان مواد مخدر مصرف می کرد.
در پی گزارش سرقت های متعدد در منطقه شهرک مسعودیه تهران ماموران پایگاه ششم آگاهی تهران تحقیقات خود را برای دستگیری سارق آغاز کردند. ماموران پس از بررسی متوجه شدند سرقت ها توسط یکی از ساکنان شهرک انجام شده است. پلیس بلافاصله تحقیقات خود را در رابطه با ساکنان شهرک آغاز کرد و موفق به شناسایی شخصی به نام هومن شد که در سرقت ها دست داشت.

دستگیری سارقی که روزانه ۵۰۰ هزار تومان مواد مخدر مصرف می کرد جوان ۲۶ ساله ای که روزی ۵۰۰ هزار تومان مواد مخدر مصرف می کرد به جرم سرقت دستگیر شد. به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در پی گزارش سرقت های متعدد در منطقه شهرک مسعودیه تهران ماموران پایگاه ششم آگاهی تهران تحقیقات خود را برای دستگیری سارق آغاز کردند. ماموران پس از بررسی متوجه شدند سرقت ها توسط یکی از ساکنان شهرک انجام شده است. پلیس بلافاصله تحقیقات خود را در رابطه با ساکنان شهرک آغاز کرد و موفق به شناسایی شخصی به نام هومن شد که در سرقت ها دست داشت. پس از تحت نظر گرفتن هومن ماموران او را دیروز هنگام سرقت دستگیر و به پایگاه ششم آگاهی تهران انتقال دادند. در بازجویی مشخص شد،هومن اقدام به ۱۲ فقره سرقت کرده است که از این تعداد ۹ فقره سرقت منزل، ۲ فقره سرقت مغازه و یک فقره سرقت لوازم خودرو بوده است. هومن علت اصلی سرقت های خود را مصرف شیشه عنوان کرد و گفت روزانه بین ۵ تا ۴ گرم شیشه که معادل ۵۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان ارزش داشت مصرف می کردم و جهت تهیه پول اقدام به سرقت می نمودم. هم اکنون تحقیقات از متهم ادامه دارد.

تاریخ بروزرسانی : 2005-12-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو