مبارزه با مواد مخدر از طریق اینترنت

مبارزه با مواد مخدر از طریق اینترنت اعتیاد

خانواده سبز:YouTube، ویدئوکلیپ‌هایی به منظور تبلیغ علیه مواد مخدر و آگاه‌سازی مردم نسبت به مضرات انواع مخدر و خطرات آنها تهیه و بر روی سایت قرار داده‌است. به گزارش همشهری آنلاین کاربران می‌توانند این ویدئوکلیپ‌ها را به‌صورت رایگان آنها را ملاحظه کنند. این اقدام به دستور دولت آمریکا صورت گرفته است که اخیرا فعالیت همه‌ […]

خانواده سبز:YouTube، ویدئوکلیپ‌هایی به منظور تبلیغ علیه مواد مخدر و آگاه‌سازی مردم نسبت به مضرات انواع مخدر و خطرات آنها تهیه و بر روی سایت قرار داده‌است.
به گزارش همشهری آنلاین کاربران می‌توانند این ویدئوکلیپ‌ها را به‌صورت رایگان آنها را ملاحظه کنند.
این اقدام به دستور دولت آمریکا صورت گرفته است که اخیرا فعالیت همه‌ جانبه خود را برای مبارزه با مواد مخدر آغاز کرده است و در اولین اقدام از سایت YouTube به عنوان بزرگترین سایت عرضه‌کننده ویدیوهای آن‌لاین خواسته تا به صورت رایگان این کلیپ‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد. سایت YouTube ‌روزانه حدود ۱۰۰ میلیون کلیپ مختلف را برای کاربران مختلف به نمایش می‌گذارد و از محبوبیت برخوردار است.در کلیپ‌های مخصوص مواد مخدر، مضرات انواع مواد به صورت مجزا برای مردم تشریح شده و حتی پروسه معتاد شدن به هر یک از مواد به شکل جداگانه نمایش داده می‌شود.
در یکی از این کلیپ‌ها، نوجوانی نمایش داده می شود که در حال فرار از یک سگ بسیار قوی و سرحال است و پس از فرار دوستانش به عنوان جایزه ماری‌جوانا به او می‌دهند.
در سکانس بعد این نوجوان درحالی نشان داده می‌شود که توانایی فرار از یک سگ فربه و چاق را ندارد و به حال خود گریه می‌کند.

تاریخ بروزرسانی : 2006-09-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو