لندن، پاتوق گردشگران سیگاری

لندن، پاتوق گردشگران سیگاری

جام جم آنلاین: با ممنوعیت استعمال دخانیات در اماکن عمومی شهرهای توریستی اروپا، لندن به پاتوق گردشگران سیگاری تبدیل شده است. به گزارش ایسنا ، از سال‌ها پیش، گردشگران سیگاری همواره شهر پاریس را به‌عنوان پاتوق خود انتخاب می‌کردند، ولی با ممنوعیت استعمال دخانیات در مکان‌های عمومی در کشور فرانسه و دیگر کشورهای توریستی اروپا، […]

جام جم آنلاین: با ممنوعیت استعمال دخانیات در اماکن عمومی شهرهای توریستی اروپا، لندن به پاتوق گردشگران سیگاری تبدیل شده است.
به گزارش ایسنا ، از سال‌ها پیش، گردشگران سیگاری همواره شهر پاریس را به‌عنوان پاتوق خود انتخاب می‌کردند، ولی با ممنوعیت استعمال دخانیات در مکان‌های عمومی در کشور فرانسه و دیگر کشورهای توریستی اروپا، شهر لندن تنها شهری است که استعمال دخانیات در اماکن عمومی آن آزاد است.
کشورهای اروپایی، بویژه کشورهای گردشگرپذیر از سال‌ها پیش، تلاش‌های زیادی را با هدف وضع قانون ممنوعیت استعمال دخانیات در اماکن عمومی انجام داده‌اند.

در این راستا، در سه سال گذشته استعمال دخانیات در مکان‌های عمومی کشورهای آلمان، ایرلند، ایتالیا، هلند و فرانسه ممنوع شد. آخرین کشوری که استعمال دخانیات در اماکن عمومی آن ممنوع شد، کشور فرانسه بود که پایتخت آن در طول سال‌ها، پاتوق گردشگران سیگاری بوده است.

از آنجا که اعلام شده است از ابتدای ماه مه، استعمال دخانیات در اماکن عمومی بلژیک نیز ممنوع می‌شود، تنها کشور که میزبان خوبی برای گردشگران سیگاری می‌تواند باشد، انگلیس و بویژه شهر لندن است.

به همین دلیل، بسیاری از گردشگرانی که قصد دارند، همواره سیگاری به لب داشته باشند، ترجیح می‌دهند که به‌جای سفر به پاریس، رم، بروکسل و دیگر پایتخت‌های اروپایی، راهی لندن شوند تا در همه حال، امکان کشیدن سیگار برای آنها وجود داشته باشد.

این امر در ماه‌های اخیر موجب شده است تا تعداد گردشگران لندن به‌طور محسوسی افزایش یابد. به همین دلیل، یک سرمایه‌دار آلمانی اعلام کرده است که قصد دارد با راه‌اندازی خط هوایی ویژه‌ی سیگاری‌ها تحت عنوان «خط هوایی بین‌المللی سیگاری‌ها» این امکان را به سیگاری‌ها بدهد که حتی در زمان پرواز نیز شانس کشیدن سیگار را داشته باشند.

شهر لندن یکی از شهرهای مهم جهان است و همواره به‌دلیل داشتن امکانات ویژه‌ رفاهی گردشگران از جمله پنج فرودگاه بین‌المللی از نخستین مقاصد گردشگران جهان به‌شمار می‌رود. این شهر در قرن هفدهم میلادی دچار آتش‌سوزی عظیمی شد که براثر آن، بخش اعظم لندن نابود شد و در سال‌های بعد توسط ساکنان آن احیا و به یکی از شهرهای مهم اروپا و جهان تبدیل شد.

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
2008-04-10
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز