قرص هاي لاغرکننده و اشتهاآور با موادمخدر - اعتیاد

قرص های لاغرکننده و اشتهاآور با موادمخدر

قرص های لاغرکننده و اشتهاآور با موادمخدر اعتیاد

دبیر کنفرانس بازآموزی داروهای غیر مجاز و خارج از فهرست رسمی گفت: اکثر داروهای لاغرکننده ، اشتها آور و خواب آور که در سال های اخیر در بازار با اشکال و قیمت های مختلف به فروش می رسد، با مواد مخدر و ناخالص تهیه می شود. دکتر اصغر صرامی افزود: این قرص ها که بیشتر […]

دبیر کنفرانس بازآموزی داروهای غیر مجاز و خارج از فهرست رسمی گفت: اکثر داروهای لاغرکننده ، اشتها آور و خواب آور که در سال های اخیر در بازار با اشکال و قیمت های مختلف به فروش می رسد، با مواد مخدر و ناخالص تهیه می شود. دکتر اصغر صرامی افزود: این قرص ها که بیشتر آنها از ماده مخدر آمفتامین تهیه می شود دارای خاصیت های لحظه ای و کاذب است و اغلب آنها سیستم های عصبی و چربی های طبیعی بدن را از بین می برند.
وی بااشاره به اینکه اغلب این قرص ها با مواد ناخالص و نشان های تقلبی پزشکی از کشورهای عربی و ترکیه وارد ایران می شود و در شهرهای بزرگ فروش خوبی دارد اضافه کرد: مصرف این داروها همچنین باعث بروز بیماری های روانی چون افسردگی و توهم می شود.
صرامی با هشدار به مصرف کنندگان بخصوص بانوان گفت: برخی از این قرص ها به خصوص قرص های خواب آور با درصدی “اکستاسی” که بر ادراک افراد تاثیر مخربی می گذارد، تهیه می شود.
وی باتاکید بر اینکه این قرص ها ناخالص است، افزود: مصرف این قرص ها در نهایت به دلیل وجود مواد مخدر مصرف کننده را وابسته می کند و ناخالص بودن آنها عواقب خطرناک تری حتی مرگ و فلج مغزی را به همراه می آورد.
http://www.gtalk.ir/

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2009-07-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :