قرص‌های روانگردان تهدید جدی جوانان

قرص‌های روانگردان تهدید جدی جوانان

فرمانده نیروی انتظامی استان تهران گفت: امروز آلوده شدن به قرصهای روانگردان بیشترین آسیبی است که متوجه جوانان و نوجوانان است و همه باید نسبت به آن هوشیار باشند. به گزارش خبرنگار مهر در کرج، سردار رضا زارعی ظهر امروز در جمع دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان شهید سلطانی کرج اظهار داشت: قرص هایی که […]

فرمانده نیروی انتظامی استان تهران گفت: امروز آلوده شدن به قرصهای روانگردان بیشترین آسیبی است که متوجه جوانان و نوجوانان است و همه باید نسبت به آن هوشیار باشند.
به گزارش خبرنگار مهر در کرج، سردار رضا زارعی ظهر امروز در جمع دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان شهید سلطانی کرج اظهار داشت: قرص هایی که امروزه تحت عنوان روان گردان در جامعه توزیع می شود گروه سنی جوانان و نوجوانان را به شدت در معرض خطر قرار داده و امنیت این گروه های سنی را تهدید می کند.وی با اشاره به اثرات مخرب قرص های روانگردان بر فکر و اندیشه جوانان اظهار داشت: تجاوز به امنیت تنها از راه تجاوز به مال و جان مردم نیست بلکه امروزه بیشترین تجاوزها و ایجاد ناامنی ها در زمینه فکر، فرهنگ و هویت افراد است.

زارعی خاطرنشان کرد: جوانان مهمترین گروهی هستند که اینگونه ناامنی ها آسیب بیشتری به آنها وارد می کند و متاسفانه جوانان امروزه در مقابل دوستان خود کمتر قدرت نه گفتن را دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه تقویت ابعاد معنوی و مذهبی، توجه به علم آموزی و هوشیاری و بیداری دانش آموزن می تواند در دفع این نوع تجاوزات موثر باشد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مسئول حفظ امنیت است اما امنیت بدون مشارکت مردم و نهادهای موثر از جمله خانواده و آموزش و پرورش ایجاد نمی شود و اگر این نهادها ناامنی ایجاد کنند نیروی انتظامی نمی تواند موجب ایجاد نظم شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان تهران عنوان کرد: هیچ نهادی در جامعه به اندازه نیروی انتظامی ماموریت ندارد و هیچ نهادی به اندازه پلیس در امور مختلف با مردم ارتباط ندارد و در تمام موارد چه ماموریت های جلوگیری از جرم و چه ماموریت های خدماتی از جمله صدور گواهینامه، گذرنامه، عدم خلافی و… و اجرای دقیق این ماموریت ها نیازمند مشارکت و همکاری مردم است.

وی از دانش آموزان خواست تا قدر دو نعمت سلامت و امنیت را بدانند و در ایجاد و حفظ امنیت با نیروهای انتظامی همکاری کنند و فریب اشرار و افراد خاطی را نخورند زیرا مخلان امنیت از افراد برتر و نیروهای نخبه هر کشور شروع می کند و اگر این افراد را تحت تاثیر قرار داد می تواند بر دیگر اقشار جامعه به راحتی تاثیر گذارد.

زارعی در پایان از دستگیری ۳۰۰ دختر و پسر فراری در استان تهران در سال جاری خبر داد و یادآورشد: بخشی از این افراد حاصل مصرف مواد روانگردان هستند.

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2007-10-18
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز