فیلم "سگ فوتبالیست" دوبله شد - اعتیاد

فیلم “سگ فوتبالیست” دوبله شد

فیلم “سگ فوتبالیست” دوبله شد اعتیاد

فیلم سینمایی “سگ فوتبالیست” به مدیریت دوبلاژ عباس نباتی برای شبکه نمایش خانگی دوبله شد. به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی “سگ فوتبالیست” با حضور گویندگانی چون سعید مظفری، کتایون اعظمی، امیر عطرچی، رضا آفتابی، شهرزاد ثابتی، آبتین ممدوح، نادر کی‌مرام، مجتبی فتح‌اللهی، سهیلا گلستانی، محمدعلی جان پناه، امیرعباس پیام و … برای شبکه نمایش […]

فیلم سینمایی “سگ فوتبالیست” به مدیریت دوبلاژ عباس نباتی برای شبکه نمایش خانگی دوبله شد.
به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی “سگ فوتبالیست” با حضور گویندگانی چون سعید مظفری، کتایون اعظمی، امیر عطرچی، رضا آفتابی، شهرزاد ثابتی، آبتین ممدوح، نادر کی‌مرام، مجتبی فتح‌اللهی، سهیلا گلستانی، محمدعلی جان پناه، امیرعباس پیام و … برای شبکه نمایش خانگی دوبله شده است.سندی تانگ این فیلم را سال ۲۰۰۴ بر مبنای فیلمنامه‌ای از جان.ای. دیور ساخته است. نام اصلی این فیلم “سگ فوتبالیست: جام اروپا” و محصول آمریکاست. در فیلم سینمایی “سگ فوتبالیست” نیک موران، جیک تامس، لوری هورینگ، اسکات کلوردن و اورسن بین به ایفای نقش پرداختند. این فیلم ۸۸ دقیقه‌ای دنباله‌ای بر فیلم ۱۹۹۹ “سگ فوتبالیست: فیلم” است.

داستان این فیلم درباره پسربچه‌ای است که سگی را پیدا می‌کند. او بعد از مرگ مادر پدرش را ندیده، اما فوتبال پدر و پسر را به هم نزدیک می‌کند. پدر این پسر کاپیتان یک تیم است. در یکی از مسابقات سگ این پسر وارد بازی می‌شود و آنها متوجه می‌شوند او بلد است فوتبال بازی کند.

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2007-09-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :